#refaceБО: приєднуйтесь до популярного челенджу від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ!

#refaceБО: приєднуйтесь до популярного челенджу від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ!

Нещодавно популярний гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ спільно з українським додатком Reface запустили челендж #refaceБО під пісню "Буду з тобою". Reface це один з найпопулярніших українських додатків, що змінює обличчя на коротких відео. Додаток вже оцінили мільйони прихильників, серед них і голлівудські артисти. За підсумками 2020 року Reface увійшов до списку кращих додатків світу. Подробиці та умови нового трендового челенджу читайте далі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

За перші дні челенджу відео на пісню "Буду з тобою"  посіло перші місця у вкладенні "Популярне" в Україні. За 5 днів розміщення більше ніж 7000 користувачів змінили своє обличчя на обличчя головного героя відео кліпу. З них 35% поділилися відео в соц. мережі. Всі бажаючі можуть відчути себе справжньою рок-зіркою та стати героєм кліпу "Буду з тобою", замінивши обличчя лідера гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на своє.

До челенджу #refaceБО приєдналися тисячі прихильників гурту, також поділилися своїм фановим відео селебриті, серед них: Євген Кошовий, ХАС, Андрій Чорновол, Слава Дьомін, Денис, Жупнік та інші.

челендж без обмежень
 
челендж без обмежень
 
челендж без обмежень
 
челендж без обмежень

Ось що говорить Сергій Танчинець, лідер БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Перш за все, хочу сказати велике дякую всім, хто не побоявся і  взяв участь у нашому фан-челенджі спільно з Reface.. Нашою метою було подарувати вам позитивний настрій, і нам це вдалося, адже ви були надзвичайно активними! Челендж триває далі. Отже,  давайте підтримувати та популяризувати українське разом!

Приєднуйтесь до челенджу!

челендж без обмежень

Слід зазначити,  пісня "Буду з тобою" увійшла до збірки "Краще", яку гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представив 19 березняна своїхофіційнихсторінках у соціальних мережах. З лютого триває всеукраїнський тур з програмою кращих пісень гурту за 22 роки, а також у підтримку альбому "Мільярди".

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости