Владимиру Кличко исполняется 45 лет: как именинника поздравил старший брат

Владимиру Кличко исполняется 45 лет: как именинника поздравил старший брат

Сегодня принимает поздравления знаменитый украинский боксер Владимир Кличко. 25 марта ему исполняется 45 лет. Как младшего брата поздравил Виталий Кличко — смотрите далее в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Владимир Кличко — украинский боксер-профессионал. Он был чемпионом мира по боксу в тяжелом весе по версиям WBO (2000—2003, 2008—2015), IBF (2006—2015), IBO (2006—2015), WBA (2011—2015), а также по версии авторитетного журнала The Ring (2009—2015). На его счету еще и достижения на "Олимпиаде". 3 августа 2017 года он завершил боксерскую карьеру, но по-прежнему держит шикарную физическую форму и много работает.

И сегодня Владимир Кличко принимает поздравления от поклонников по всему миру.

владимир кличко день рождения

Конечно же, в этот весенний день поздравил именинника и его старший брат — Виталий Кличко. На своей странице в Facebook политик опубликовал поздравление, которое не оставляет равнодушными поклонников братьев Кличко.

Виталий Кличко
Виталий Кличко
боксер в прошлом, сейчас мэр Киева
 
Друзі! 25 березня вже багато років для мене — радісний і теплий день. У дитинстві я мріяв про брата. І коли мені було майже 5 років, мама мені зробила найкращий подарунок. Малим брат намагався стати, як старший. Я пішов до школи — він мріяв скоріше туди потрапити. І став школярем у 6 років. Потім, як і в мене, у Володі з’явилася мрія стати боксером і він теж пішов у секцію. Далі вступив до того ж інституту, який закінчував я. І також захистив кандидатську. Ну, і звичайно, брат став чемпіоном світу з боксу. Але він — наполегливіший і завзятіший — зібрав більше за мене чемпіонських поясів. Володя став викладачем в університеті Сент-Галена (Швейцарія) і отримав пропозицію викладати курс в Гарварді. Він пише книги, які мотивують мільйони людей в світі бути сильними і успішними. Працює над докторською дисертацією. Володю Klitschko, насправді, це я на тебе завжди рівнявся. Пілотом колись мріяв стати я — а вдалося втілити цю мрію тобі. Кількома мовами досконаліше володієш ти. Чудовий батько — ти. Кожен твій успіх і перемогу сприймаю, як свої. Завжди горжуся тобою! Не багатьом пощастило з таким братом. З Днем народження! Люблю тебе, брате! І ще раз дякую мамі, що 45 років тому зробила найкращий подарунок в моєму житті!
 

Трогательный поздравительный пост Виталий Кличко сопроводил архивными фото. Действительно, крепкой дружбе знаменитых братьев можно только позавидовать!

владимир кличко день рождения
 
владимир кличко день рождения
 
владимир кличко день рождения
 
владимир кличко день рождения
 
владимир кличко день рождения
 
владимир кличко день рождения
 
владимир кличко день рождения

Мы присоединяемся к многочисленным поздравлениям в честь именинника Владимира Кличко!

Фото: Facebook Виталия и Владимира Кличко

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости