MamaRika та VovaZiLvova випустили спільний трек "Серце стукає стукає стукає" (ВІДЕО)

MamaRika та VovaZiLvova випустили спільний трек "Серце стукає стукає стукає" (ВІДЕО)

Двоє українських артистів — R’n’B-співачка MamaRika та репер VovaZiLvova — випустили неочікувану спільну пісню "Серце стукає стукає стукає" та презентували чуттєвий кліп на неї.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Нова робота "Серце стукає стукає стукає" вийшла неймовірно емоційною. За словами музикантів, їм хотілося створити таку пісню, яка буде надихати людей не застрягати у старих, обмежуючих відчуттях і емоціях, а відкриватись для нового досвіду і нових викликів.

Ми з Вовою знайомі ще зі студентських часів, тож коли він запропонував залетіти на фіт, я підозрювала що має бути круто. Коли ж я, безпосередньо, почула саму пісню, — відразу погодилась, бо це мій вайб і вона мене зачепила за живе. Мабуть, головною причиною нашої співпрці є музика та чесний месседж, який, я впевнена, дійде до кожного серця.

— розповідає MamaRika.

MamaRika та VovaZiLvova випустили спільний трек "Серце стукає стукає стукає" (ВІДЕО) - фото №1

Просто давно не було пісень про любов, таких щоб взяло і не відпускало. Щоб згоріти у попіл і переродитись новим феніксом. Або феніксинею. Фемінітиви — це важливо. Дякую MamaRika.

— коментує VovaZiLvova.

MamaRika та VovaZiLvova випустили спільний трек "Серце стукає стукає стукає" (ВІДЕО) - фото №2

Окрім самої пісні артисти відзняли дуже чуттєвий кліп. В ньому режисер Олександр Швець вирішив показати внутрішній світ людини з розбитим сердцем.

Найчастіше, коли нам розбивають серце, єдиною реальністю для нас стає наш внутрішній світ, в якому співрозмовниками є лише наші негативні емоції. Ми боремося з ними, ми занадто прив'язуємось до них. Інколи ми їм програємо і вони поглинають нас. А інколи ми знаходимо в собі сили  і відпускаємо. Не бійтеся відкривати своє серце, скільки б разів його не розбивали.

— розповідає режисер.

Слухайте, дивіться та насолоджуйтесь новинкою "Серце стукає стукає стукає" від MamaRika та VovaZiLvova!

До речі, GROSU випустила кліп на пісню "МІРІАДА".

Фото: пресс-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости