Фронтмен ТНМК Фоззі святкує день народження: згадуємо пророчі слова у піснях гурту

Фронтмен ТНМК Фоззі святкує день народження: згадуємо пророчі слова у піснях гурту

Сьогодні, 6 квітня, свій день народження відзначає соліст гурту ТНМК Олександр Фоззі Сидоренко. Попри те, що день народження доведеться святкувати у рамках карантину, в Олександра є подарунок для шанувальників...

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Фоззі є не тільки автором пісень, телеведучим, а й автором книг. Презентація його нової книги відбудеться зовсім скоро. Роман "Чорний хліб" стане вже дев'ятою книжкою музиканта цього разу він написав історію мисливиці-чукчі, яка потрапляє на південь України, щоби сплатити свій останній борг. 

Але це ще не всі сюрпризи від Фоззі. Всі ми знаємо пророцтва Сімпсонів та події, які вони передбачили, а чи знаєте ви, що в нас є теж свій віщий пророк? Щоправда, в музичній сфері. У піснях гурту ТНМК є чимало віщих текстів, які написав іменинник!

фоззи день рождения

1. Чемпіони світу — жовто-сині, Хортиця порубала Шаолінь — ("Та Ти Шо", 2002). Збірна України U-20 стала чемпіоном світу з футболу, вигравши в фіналу у Південної Кореї (2019).  

2. Завтра, можливо, почнеться війна. Купи синій Ланос, будь з усіма ("Все по 8 грн", 2009). Після початку війни гурт змінив текст на "скоро закінчиться війна, купи євробляху, будь з усіма".


 
3. Біткоїн все зростає, сяють ферми. Ніхто не продає, всі лікують нерви ("Ми смішили Бога", 2017).  

4. Якщо ви це почуєте, я заздрю нам усім — нас не підірвали, нам лишили Крим (MetaMoreFozzey "31", 2004).

5. І гарно навесні, і наше дружнє коло рішає, кому слово, а кому більше ні  (пісня про те, як Фоззі став президентом України, а члени гурту отримали високі пости та корумпувалися ("Українська мрія", 2013).

6. Усі слова мої відбиті у граніті. Діти в школі вчать їх цієї миті ("Дзеркало", 2013). Книгу Фоззі "Гупало Василь і п'ять з половиною пригод" було включено до шкільної програми (2017).Вітаємо артиста з днем народження!

Фронтмен ТНМК Фоззі святкує день народження: згадуємо пророчі слова у піснях гурту - фото №2

Нагадаємо, сьогодні також день народження у Ірини Білик.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости