Alina Pash поділилась відео-джемом на пісню "Ласки дівочі"

Alina Pash поділилась відео-джемом на пісню "Ласки дівочі"

Alina Pash презентувала відео-джем на пісню "Ласки дівочі". Дивіться — у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Популярна українська співачка Alina Pash випустила відео на трек "Ласки дівочі", яке було зняте з музикантами у Тель-Авіві ще в 2019 році. До речі, зірка зазначає, що саме з цієї пісні й почалася історія альбому "розМова", який вона презентувала 2 квітня. 

В Ізраїль Аліна поїхала у вересні 2019 року разом із Валєрою Топалом та Натаном Дейзі й потрапила в дуже особливе артово-музичне комьюніті. Власне джем та його запис трапились саме завдяки відкритості артистів до колаборації. 

Alina Pash поділилась відео на пісню "Ласки дівочі" - фото №1

В Ізраїль ми їхали ще й для проходження камбо — церемоній очищення фізичного тіла. Практика супроводжувалась годуваннями та своєрідними аскезами. Це був певний запит за новий рівень чистоти, духовності. Що й сталося з моєю музикою в новому альбомі. Вона відрізняється від того шуму й крикливості, що був раніше. І джем "Ласки дівочі", й власне пісня народилася якраз після церемонії.

— розповіла Аліна.

Запис відбувався в будинку художника Лео Маджара. Атмосфера його дому відіграла значну роль саме у такій подачі пісні. 

Артистка також зазначає, що на цьому тижні проходять зйомки офіційного кліпу на пісню "Ласки дівочі". Ідея кліпу створювалася у колаборації з Анною Бурячковою, а режисером кліпу став Віталь Карабан. Деталі будуть згодом, а поки можна насолоджуватись новим відео-джемом від Аліни!

До речі, Jerry Heil презентувала новий відвертий EP #Особисте.

Фото: прес-служба Alina Pash

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости