"Крик журавля": білорус GREMO презентував україномовний трек на соціально-політичну тему

"Крик журавля": білорус GREMO презентував україномовний трек на соціально-політичну тему

День прем'єр на HOCHU.ua продовжується. Після нового альбому Джамали ділимося з вами новинкою від білоруського музиканта GREMO, який випустив новий трек українською мовою. У новій роботі артист звертається до образу журавля як символу свободи і процвітання. Більше подробиць шукайте у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Білоруський космополіт Алекс Громаковский, що розвиває музичну кар'єру під псевдонімом GREMO, в своїй творчості продовжує торкатися соціально-політичних тем. За словами артиста, трек "Крик журавля" був написаний в період усвідомлення турбулентності, яка кидає "літак людства" повітряними ямами.

Ось що говорить GREMO про новинку:

гремо крик журавля

Соціально-політичні події на планеті додали нестабільності до звичного ладу життя людей по всьому світу. Відповіддю на ці обставини став трек "Крик журавля. Нова робота — це надія на мир і яскраве світло в кінці нескінченного тунелю",

— розповідає GREMO.

Прем'єра треку супроводжується mood-відео в аскетичному чорно-білому стилі. Безкрайні пейзажі, злітаючий в небо журавель та квіти є для артиста символами духовної свободи та волі до змін всупереч обставинам.

Пропонуємо вам оцінити новинку!

Нагадаємо, Алекс Громаковский (GREMO) уродженець білоруського Глибокого, що на Вітебщині. У 2011 році переїхав до Києва, де успішно поєднував спортивну та творчу кар'єри: знімався в серіалах і телепроектах українського виробництва. У 2015 GREMO став чемпіоном України з бодібілдингу. Цей же рік виявився переломним в біографії: Алекс емігрував в США, де продовжив розвивати музичну кар'єру. З авторськими україномовними піснями виступає на багатьох фестивалях Північної Америки.

гремо крик журавля

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости