"Ultra": KHAYAT презентував поп-альбом, розірвавши власні шаблони

"Ultra": KHAYAT презентував поп-альбом, розірвавши власні шаблони

Сьогодні український виконавець KHAYAT презентує EP "Ultra", який сам називає своєю "душевною пробоїною". За словами артиста, кардинальні зміни у творчості викликанні його особистісним ростом і бажанням писати про те, що він особисто проживає кожного дня, а не про абстрактні фольклорні історії.

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов
Related video

Назва "Ultra" несе більш підсилючий, префіксальний характер і трактується як "особливий", "поза межами", "надприродний".

Це альбом чистих, оголених емоцій, спогадів, трушних людських взаємин та їх побічних ефектів. Найкращого і найгіршого, що люди можуть залишити одне одному. Але саме ці дрібниці і фарбують життя у кольори та роблять кожного з нас особливим. Я щасливий від того, що дозволив собі розірвати власні шаблони та написати цю музику, бо на стільки хвилюючого творчого піднесення я ще не відчував ніколи.

— зізнається артист.

"Ultra": KHAYAT презентував поп-альбом, розірвавши власні шаблони - фото №1

До EP увійшли 5 треків — "Ultra", "Крок", "Небосвод", "Темно" та "Между нами". 

Саунд-продюсером альбому виступив прогресивний український музикант Михайло Гайдай.

"Ultra": KHAYAT презентував поп-альбом, розірвавши власні шаблони - фото №2

Це смілива робота, сміливого артиста. Однією з найважливіших задач було зберегти наповнення та сутність KHAYAT, трансформувавши її у комерційний саунд. Гіпнотичні нео-поп біти, східні мотиви дудука і дарбуки в комбінації з хаусовим басом та унікальним вокалом — дійсно горюча суміш.

— розповів музикант.

Ідеологом та творцем візуальної складової альбому став талановитий український графічний дизайнер SAVKA, відомий співпрацею з топовими представниками музичної індустрії.

"Ultra": KHAYAT презентував поп-альбом, розірвавши власні шаблони - фото №3

З кожним своїм кроком KHAYAT трансформується і це не може не надихати. Ми створили світ "Ultra" на межі реальності та ілюзії, світ комфорту душі, особливе символічне місце гармонії та сили.

— повідомив дизайнер.

Єдине посилання на стрімінги.

KHAYAT — український музикант та виконавець. Фіналіст "Національного відбору на Євробачення 2020", номінант "YUNA-2021" у категорії "Кращий виконавець", лауреат премії "Українська пісня року-2020".

Також не пропустіть: Солистка Go_A получила результаты теста на коронавирус

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости