Церемонія відкриття "Євробачення-2021": гурт Go_A вийшов у нарядах із переробного пластику

Новости шоу-бизнеса
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

Уже завтра, 18 травня, в ефірах телеканалів СТБ і UΛ: Перший ми побачимо перший півфінал "Євробачення", у якому поШУМить представник України, переможці Національного відбору-2020 гурт Gо_А.   А поки що дивіться вихід коллективу на церемонії відкриття "Євробачення".

Нагадаємо, у неділю, 16 травня, в Роттердамі пройшла церемонія відкриття пісенного конкурсу "Євробачення-2021" — його учасники пройшли бірюзовою килимовою доріжкою. У церемонії відкриття не брали участь команди Румунії, Мальти, Польщі та Ісландії. У представників цих країн тест на коронавірус, який вони здали перед виходом на доріжку, виявився позитивним.

Про те, як все пройшло для гурту Gо_А, розповіла  солістка гурту Катя на своїй сторінці в Інстаграм.

Related video
Gо_А церемония открытия

Нам пощастило сьогодні із погодою, світить сонечко. Ми на березі річки прекрасної. У нас усе добре. Нам дуже "повезло": наша делегація була між представником Норвегії ТІХ та Сан-Маріно. І це були постійні крики, ми і не чули, що в нас питали. Але було весело. Після доріжки нам одразу повидавали маски, щоб ми не позаражалися коронавірусом.

Gо_А церемония открытия

Окремо слід відмітити костюми представники від України. Група Gо_A була у футуристичних костюмах українського бренду Gora Gala.

Gо_А церемония открытия

Ви бачите ці чудові білі плащі – вони зроблені із переробленого пластику, бо ми турбуємося про нашу планету. І ви теж маєте… Костюми є продовженням наших образів на сцені.

Українські артисти на бірюзовій доріжці також дали інтерв’ю офіційному ютуб-каналу "Eurovision Song Contest". Розповіли про ідею пісні та номеру, а також поділились улюбленим моментом із власної пісні:

Gо_А церемония открытия

Шум в українській міфології – дух лісу. А ми робимо звуки з його допомогою. Ми хотіли відновити оригінальну фольклорну пісню на сцені – вона про пробудження та закликання весни. Нею ми намагаємося пробудити людей, щоб ті нарешті побачили весну, зрозуміли, наскільки круто жити своє життя та бути собою, не дивлячись ні на що. Наша найулюбленіша частина пісні – фінальна, коли ми робимо "етно-техно". Ми не накладаємо на наші пісні певний лейбл одного стилю. Ми просто беремо нашу українську народну пісню й можемо поєднати її з будь-яким стилем електронної музики: хауз, драм-енд-бейс, техно. Дехто називає це електро фолк.

А ми з нетерпінням чекаємо виступу Go_A на "Євробаченні"!

Нагадаємо, у 2022 році Америка запустить своє "Євробачення".

Фото: канал СТБ