Краще за альбом: Фіолет випустив музичну збірку "Стежка"

Краще за альбом: Фіолет випустив музичну збірку "Стежка"

Попрок-гурт Фіолет на тлі сучасної української музики виділяється особливою поетичністю та інтимністю. Але "Стежкою" музиканти перевищили навіть самі себе. І замість музичного альбому 21-го травня презентують збірку пісень за аналогією до класичної літератури.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Стежка" — збірка виданих синглів і кількох нових творінь Фіолету. Вона стала для гурту пісенним підсумком року життя в карантині. І в такому інноваційному форматі якнайкраще проявився талант Сергія Мартинюка, фронтмена гурту, який до того ж ще й письменник. На сьогодні він випустив романи "Рок-н-рол", "Капітан Смуток" та поетичну збірку "Реп’яхи".

"Стежка", як і книга, має власну обкладинку, пролог та епілог. І без винятку кожна її пісня є окремим твором-одкровенням, що породжує інтимний діалог автора зі слухачем.

Краще за альбом: Фіолет випустив музичну збірку "Стежка" - фото №1
  1. Стежка
  2. БРО, ТВОРИ ДОБРО
  3. Слово даю
  4. Залишимося друзями
  5. Пахнеш Щастям
  6. Зовсім не боляче
  7. Застанемся сябрамі
  8. Que seamos amigos

У "Слово даю" Сергій ділиться спогадами про знакові миті дитинства й дорослішання. У "БРО, ТВОРИ ДОБРО" — реакціями на складне політичне сьогодення. У "Пахнеш щастям" — новорічною чіл-історією про рік життя в масках, коли рятують тільки найближчі і віра у своє ремесло. У "Зовсім не боляче" — найбільш сокровенним…

 

А однойменний титульний трек збірки став для Сергія навіть пророчим.

Перші рядки "Стежки" народилися позаторік у Барселоні. За цей час у моєму житті змінилося чимало і "Стежка" стала своєрідним символом тих змін, спробою відпустити минуле й рухатися далі. У ній багато ностальгії, самосповідальності, тужливі нотки ерху — китайської скрипки й умовний вайб попмузики 90-х. "Стежкою" я вчуся відпускати болісне минуле й зі щирим оптимізмом дивитися в майбутнє.

— пояснює автор.

Збірка "Стежка" — своєрідний, однак дієвий спосіб розібратися в собі та зцілити власну душу, вступивши в діалог із музикантами.

Слухати збірку: Bandlink.

Також не пропустіть: День славянской письменности и культуры 2021 — Кирилла и Мефодия

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости