Солистка Go_A получила премию "Женщина ІІІ тысячелетия" в номинации "Гордость нации"

Солистка Go_A получила премию "Женщина ІІІ тысячелетия" в номинации "Гордость нации"

У нас прекрасные новости для всех поклонников Екатерины Павленко, которая вместе с коллективом Go_A триумфально выступила на "Евровидении"-2021. Она получила престижную награду! Подробности события читайте в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Как стало известно, вчера Екатерине Павленко первый заместитель главы ВР Руслан Стефанчук вручил награду в номинации "Гордость нации" в рамках всеукраинской премии "Женщина III тысячелетия".

катерина павленко гордость нации

Политик на своей странице в Facebook так прокомментировал это событие:

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук
первый вице-спикер ВР
 
Катерина Павленко — Гордість України! Сьогодні мав честь вручити солістці групи Go_A Катерині Павленко спеціальну нагороду всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття”. Пані Катерина нещодавно збурила усю Україну. І це було настільки зроблено по-українськи. Вона виконала важливу та споконвічну місію в наших серцях — змусила об’єднатися. У самій пісні були переплетені мотиви сучасних танцювальних бітів, чарівного етнічного вокалу та потужного гітарного драйву. Усією сім’єю ми захопливо дивилися виступ гурту Go_A на Євробаченні та ця музика закликала нас до об'єднання — танцювали як молодше, так і старше покоління. Хоча рідко можна знайти сучасну пісню, яка подобається всім, Катерині Павленко це вдалося. Подякував пані Катерині від кожного українця за те, що вона є. За те, що гідно представила Україну, за патріотизм і популяризацію української культури у світі, за утвердження національної ідентичності. Здається, що одне з найбільших наших надбань — ми почали продукувати моду на українську мову та сучасну українську культуру в цілому світі. Це, мабуть, те, що вирізняє справжнього українця за духом і кров’ю. Перемога Катерини Павленко доводить: єдиним, чим ми можемо змагатися одне з одним, — це те, хто з нас більше любить і робить для України. Я впевнений, що для такої талановитої виконавиці та справжньої патріотки своєї Батьківщини участь на Євробаченні — це тільки початок великої книги.
 

Поздравляем Екатерину Павленко с новой наградой!

Читать такжеСолистка группы Go_A высказалась о низких баллах жюри на "Евровидении"-2021

Напомним, премия "Женщина III тысячелетия" вручается с 2006 года одноименной международной организацией. В ее рамках награждают женщин из разных сфер жизни. 

Фото: соцсети

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости