"А чому б не святкувати 40?": Сергей Притула розповів про досягнення та плани на майбутнє

"А чому б не святкувати 40?": Сергей Притула розповів про досягнення та плани на майбутнє

Зірка Нового каналу Сергій Притула святкує день народження. Телеведучий розповів, як буде відзначати ювілей, і поділився секретом молодості.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

22 червня День народження відзначає улюблений ведучий Нового каналу Сергій Притула. Напередодні радісної події ведучий шоу "Хто зверху?", "Де логіка?" і "Діти проти зірок" розповів про сокровенне.

О достижениях за 40 лет

Констатую, що в мене троє чудових дітей, достатньо великий досвід у професійній царині, яким я не лінуюся ділитись, а також певні здобутки у волонтерському середовищі. Минулого року, окрім звичного військового волонтерства, в мене з’явився благодійний фонд, який займається справами невійськового характеру. Це те, що приносить задоволення.

"А чому б не святкувати 40?": Сергей Притула розповів про досягнення та плани на майбутнє - фото №1

О планах на следующие 40

Найближче десятиліття я буду займатися політичною діяльністю, а далі — побачимо. Сподіваюся, що десь далеко на пенсії зможу більше часу приділяти бавленню з онуками, аніж займатись чимось таким, що забирає стільки часу, як зараз.

О праздновании 40-ка

Мені казали: "Мужики 40 років не святкують, ти не боїшся?". А я запитував у таких людей: "А чому я маю не святкувати?". Мені достеменно так ніхто й не пояснив, у чому полягає природа цього забобону. А я, відверто, не знаю, скільки мені Господь відміряв.

"А чому б не святкувати 40?": Сергей Притула розповів про досягнення та плани на майбутнє - фото №2

Знехтувати можливістю ще раз зібрати за одним столом людей, яких я люблю, які для мене важливі й близькі, не збираюсь. Я страшенно радий, що на день народження приїдуть усі мої брати та друзі зі всієї України. Буде відносно невелика компанія людей, з якими я хочу розділити ще один чудовий вечір нашого з ними спільного життя.

О секрете молодости

Можливо, через заняття спортом, або ж гени даються взнаки. Чи, наприклад, тому, що я добре їм і ходжу в шапці (сміється). Але, мабуть, найважливіше, що намагаюся викристалізовувати навколо себе позитив. І тут навіть не про оточення. Зараз всюди дуже багато агресії, перепалок, хейту між людьми, а я намагаюся гіперболізувати все добре, що відбувається, або ж ініціювати його. Мене дуже тішить, що це знаходить відгук у людей. Думаю, позитивні емоції дозволяють залишатись, умовно кажучи, молодим. Не знаю, як зовні, але принаймні всередині.

"А чому б не святкувати 40?": Сергей Притула розповів про досягнення та плани на майбутнє - фото №3

Останній рік у мене Patreon №1 в Україні. Щомісяця люди донатять кошти, якими я потім з великим задоволенням допомагаю дитячим будинкам, реабілітаційним центрам, громадським організаціям, що займаються чимось гідним у цьому житті. Дуже круто, коли ти є посередником між бажанням людей допомогти і фінальним результатом.

Новый канал и редакция ХОЧУ от сей души поздравляет Сергея Притулу с днем рождения! Желает крепкого здоровья, осуществления всех замыслов и мечтаний, а также счастливых минимум еще 40 лет. Любим тебя, наш тернопольский Серый!

Также не пропустите: день рождения Эриха Марии Ремарка

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости