Трінчер та Варварук показали запальні танці в новому ролику від "Епіцентр"

Трінчер та Варварук показали запальні танці в новому ролику від "Епіцентр"

Користувачі TikTok одержимі новим трендом — #ШикиШкола. Його суть полягає в тому, щоб заспівати веселу пісню про школу та повторити динамічний танець. Тренд придумала компанія "Епіцентр К", щоб внести трохи шкільного фану під час літніх канікул та надихнути всіх до нового шкільного сезону.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Головними зірками челенджу та героями нового рекламного ролику стали: співачка та актриса Анна Трінчер, блогер Діма Варварук, тіктокерка Настя Захандревич. Тренд активно поширюється у мережі ТікТок, його вже підхопили епатажний блогер Олег Машуковський, Саша Хава, Алекса и Андрій Splash та усі ті, хто хоче стати популярним у цій соцмережі.  До речі, пісню, яка вже стала улюбленою серед користувачів ТікТок, написала і виконала відома українська співачка та авторка пісень Джеррі Гейл.

Настя Захандревич

З кожним роком популярність TikTok в Україні зростає.  На сьогодні 8,5 мільйонів українців використовують соцмережу, щоб отримати свою щоденну дозу розваг. Опираючись на очевидний маркетинговий тренд, ми не змогли не спробувати його у власних комунікаціях. Пісня із запальним танцем про школу чудово лягла за основу нашої комунікації про знижки до -50% на товари до навчального сезону. Ми покладалися на фан та творчість. За два дні маємо мільйон охопленої аудиторії,

розповідає Chief Marketing Officer "Епіцентр К" Ірина Шинкаренко.

У "Епіцентрі" розповіли, що приєднавшись до челенджу у ТікТок, є можливість виграти поїздку в тіктокерский будинок WhyNot House, щоб затусити з відомими блогерами-мільйонниками та відзняти круті відео для власних соцмереж.

Реклама

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости