KHAYAT презентував символічну пісню "Гімн землі" до 30-річчя Незалежності України

KHAYAT презентував символічну пісню "Гімн землі" до 30-річчя Незалежності України

Український виконавець KHAYAT презентував нову композицію під назвою "Гімн землі", присвячену 30-річчю Незалежності України. Деталі — у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

З нагоди 30-річчя Незалежності України популярний співак KHAYAT випустив символічну пісню "Гімн землі". Ось, що сам артист говорить про свою новую композицію:

Це маніфест кожного українця, що транслює любов і дяку своїй Батьківщині. Він не є типовим актом возвеличення, а скоріше — відвертим проявом громадянської свідомості крізь голоси поколінь. Гучне слово "гімн" було обране не тому що я на щось претендую, а тому, що воно чітко окреслює усю урочистість, символічність та значущість цієї роботи для мене як для автора і українця, в першу чергу.

KHAYAT презентував символічну пісню "Гімн земіл" до 30-річчя Незалежності України - фото №1

За словами музиканта, пісня була в розробці ще декілька років тому, але ніяк не могла отримати кінцевої форми через творчі сумніви та циклічне переписування тексту.

Мені дуже хотілось, щоб ця композиція не стала типовою описовою пісенькою про жовті поля і синє небо, яких і так є багацько. Я пішов на ризик і зрозумів, що єдиною можливою формою є діалог. "Гімн землі" — це майже інтимна розмова "матері" і її сина, а основна ідея цього діалогу — в умінні бути вдячним та цінувати те, що маєш,

— поділився KHAYAT .

А ви вже прослухали нову роботу талановитого артиста?

Не пропустіть: відомо, хто з українськиї артистів виступить на концертні до Дня Незалежності України. 

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости