День із зіркою: закулісся життя музиканта Олега "Фагота" Михайлюти

День із зіркою: закулісся життя музиканта Олега "Фагота" Михайлюти

Зустрічайте оновлення в нашій постійній рубриці "День із зіркою". Сьогодні про свою рутину розповідає музикант Олег "Фагот" Михайлюта. Не пропустіть!

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

Для довідки:

олег фагот михайлюта
  • Олег "Фагот" Михайлюта — український музикант, з 1996 року фронтмен легендарного гурту ТНМК, звуковий продюсер та головний за аранжировку за сумісництвом.
  • Офіційний голос Джонні Деппа в Україні: саме голос Фагота ви чули, коли дивились "Піратів Карибського моря" в українському перекладі. 
  • А зараз ще й вправний танцюрист: заради того, аби показати приклад своєму сину, Олег "Фагот" пішов на новий сезон "Танців з зірками" та збирається підкорити паркет!
олег фагот михайлюта

День Олега Михайлюти
 
Прокинувся о 8 ранку, зрозумів, що треба багато переміщуватися містом і сів на мотоцикл. 

Так как я пару років тому став голосом Dior Savague, поїхав на студію начитати черговий рекламний ролик замість Джоні Деппа (так, в Україні саме я голос цього актора).

олег фагот михайлюта

У мене залишилось півтори вільні години і я поїхав на свою студію. Там я відкрив сесію дуету пісні "Мама", працював над музикою разом зі своєю командою, потім знов сів на мотоцикл і відправився у Палац "Україна" на генеральну репетицію Олімпійського концерту.

олег фагот михайлюта

Декілька годин прогнали номери та всю генеральну репетицію — дуже відповідально та важливо, а потім знов поїхав на студію, аби зробити останні кроки для підготовки пісні. Після цієї репетиції та підготовки відправився на ВДНГ на репетицію "Танців с зірками".

олег фагот михайлюта

Нарешті зробив зарядку, яку не встиг зробити зранку. Тож провів деякий час танцюючи і репетируючи свій номер для недільного ефіру "Танців".

олег фагот михайлюта

Тут же я б мав відправитись додому, але зустрів свого друга, поки іхав на мотоциклі, і тільки після ще однієї зустрічі, я повернувся додому і нарешті заземлився та дивися серіал зі своєю коханою Олею. 

олег фагот михайлюта

Ось так сценарій одного дня з життя музиканта.

Також читайте про день співачки MOROZOVA.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости