"В її чоловіка був ВІЛ": Женя Галич зізнався, який шок пережив після незахищеного сексу на одну ніч

"В її чоловіка був ВІЛ": Женя Галич зізнався, який шок пережив після незахищеного сексу на одну ніч

Ділимося свіжими новинами від нового, але вже популярного шоу "Ебаут", який цього тижня дав привід багатьом задуматися про свое ставлення до стосунків на одну ніч, а також обговорити непросту ситуацію з життя відмого музиканта Жені Галича. Не пропустіть подробиці!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Нагадаємо, "Ебаут" — україномовне YouTube шоу, у якому піднімають життєві, але табуйовані теми: секс, прийняття тіла, вибір між чайлдфрі та материнством, та багато інших гострих та актуальних тем.

Засновниці Катерина Мотрич, Наті Авдєєва та Ярослава Кравченко наголошують, що вони не є експертками в цих темах, а діляться власним досвідом.

ебаут ведучі

Цього тижня вийшов новий випуск шоу "Ебаут" з темою сексу на одну ніч. Традиційно кожного разу до студії запрошують зіркового гостя або експерта і цього разу ним став український музикант та фронтмен рок-гурту O'Torvald — Женя Галич. Співак також поділився власним досвідом таких стосунків та відкрив таємниці особистого життя, які викликали великий резонанс у мережі.

ебаут женя галич

Багато років тому в клубі я познайомився із дівчиною, яка була старшою за мене. Після недовготривалого флірту ми вирішили продовжити цей вечір разом, але виявилося, що в нас не було презерватива. Це не зупинило двох палких молодих людей. Усе було круто, поки наступного дня під час розмови з другом я не дізнався, що в її чоловіка був ВІЛ. Я здав майже всі можливі аналізи й результати були негативні, але тиждень очікування на них, був одним із найскладніших у моєму житті. Тому порада усім, хто хотів би схожих відносин, — завчасно дбати про контрацепцію.

Саме тому ведучі виділили кілька основних правил, які допоможуть убезпечити себе та максимально комфортно побудувати такий формат стосунків:

  1. Пам’ятайте, ви завжди можете відмовити, якщо відчуєте дискомфорт під час спілкування з можливим партнером.
  2. Обговоріть правила подальшого спілкування зі своїм партнером/партнеркою, ваші табу у сексуальних стосунках та побажання.
  3. Будьте впевнені, що для вас прийнятний такий формат стосунків і можливий осуд зі сторони оточення не принесе шкоди вашому емоційному здоров'ю.
  4. Завжди використовуйте контрацепцію.
  5. Про ваше місце знаходження обов’язково має знати близький друг, який буде мати базову інформацію про вашого партнера. 

Дивіться повний випуск шоу "Ебаут" далі.

Не забудьте підписатися на Instagram "Ебаут": https://instagram.com/ebautebaut

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости