"Бачила": вперше за 14 років Ані Лорак презентувала пісню українською мовою

"Бачила": вперше за 14 років Ані Лорак презентувала пісню українською мовою

Сьогодні, 24 вересня, українська співачка Ані Лорак порадувала свою багатомільйонну аудиторію романтичною баладою "Бачила". Зустрічайте новинку!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Впродовж 14 років шанувальники артистки чекали виходу пісні її рідною українською мовою, про що неодноразово писали в коментарях у соціальних мережах. За словами артистки, вона давно планувала презентувати трек українською, але дуже ретельно підходила до вибору пісні.

Через роки пошуків, Ані Лорак сама написала ліричну композицію, яка завдяки унікальному вокалу по-особливому зворушливо розкриває внутрішній світ співачки.

ани лорак бачила клип

"Бачила" — це мелодійний симбіоз приємної меланхолії та особистих переживань. Як каже Ані Лорак, це спогад-сповідь про те, що навіть попрощавшись з любов'ю, вона не проститься з тобою, а буде жити в серці, не дивлячись ні на що.

ани лорак бачила клип

Візуальний ряд "Бачила" переповнений образами та символізмом. Історія бере свій початок з біблійної легенди про Самсона і Далілу, коли, відрізавши волосся, героїня втрачає свою силу. Оголена душею і ранима, Ані Лорак передає внутрішній біль за допомогою символів і національних елементів.

ани лорак бачила клип

У відео Ані Лорак з'являється в трьох унікальних образах ручної роботи. Один з нарядів — вишиванка глибокого червоного кольору — був створений вишивальницями з Буковини — батьківщини артистки — і відображає етнічний код цього краю.

ани лорак бачила клип

Щоб створити ефект об’єму-обльоту, зберігаючи при цьому пластику і рух артиста, для зйомок кліпу вперше використовувалася технологія BulletTime з 25 камер, яка працювала не в режимі серійної фотозйомки, а в режимі відеозйомки.

ани лорак бачила клип

Я написала слова з глибини свого серця. Мені хотілося створити особливий візуальний ряд. Кліп дуже тонко і точно відображає мій внутрішній стан,

— каже Ані Лорак.

Зустрічайте новинку!

Нагадаємо, нещодавно артистка випустила дует із Сергієм Лазарєвим.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости