Організатори оголосили дати проведення "Євробачення"-2022

Організатори оголосили дати проведення "Євробачення"-2022

Сьогодні стало офіційно відомо про те, де буде проведено "Євробачення" у 2022 році. Не пропустіть також дати проведення головного музичного конкурсу Європи!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Як відомо, господарем "Євробачення"-2022 стане місто Турин, Італія. Виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль про вибір місця говорить наступне:

даты евровидения 2022

Турин — ідеальне місто-господар для проведення 66-го конкурсу Євробачення. Це буде перший за останні 30 років пісенний конкурс Євробачення, який відбудеться в Італії, і разом з нашим мовником-організатором "Rai" ми вирішили зробити його особливим.

За його словами, Pala Olimpico, де відбудеться конкурс, гідно витримав навантаження Олімпійських ігор 2006 року, і стане ідеальним місцем для пісенного конкурсу.

Ми щасливі, що в Турині відбудеться черговий випуск Євробачення — міжнародного фестивалю, який любить величезна аудиторія в кожній країні. Завдяки чудовій перемозі Måneskin, конкурс повертається до Італії через 31 рік, у місто, що має всі характеристики для проведення такого престижного заходу,

— поділився генеральний директор італійської телекомпанії "Rai" Карло Фуортес.

Коли відбудеться "Євробачення"-2022

  • Великий фінал відбудеться в арені Pala Olimpico у суботу, 14 травня.
  • Півфінали — 10 та 12 травня.

Турин стане третім містом, де відбудеться подія після Неаполя (1965) та Рима (1991). 

даты евровидения 2022

Нагадаємо, що переможцем "Євробачення"-2021 став рок-гурт Måneskin з піснею Zitti E Buoni. Вони отримали 206 балів від журі та 318 балів від глядачів. Український гурт Go_A увійшов до п'ятірки кращих на конкурсі.

Читать такжеПобедители "Евровидения 2021" Måneskin выступят в Киеве

Зазначимо, переможця Національного відбору на Дитяче "Євробачення"-2021 визначать під час телеконцерту 23 жовтня — суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів вирішуватимуть професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости