Симфонічний оркестр, зіркові гості і легендарні хіти: гурт СКАЙ відзначив своє 20-річчя
![](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/1/5d/byegpe---c5x3x50px50p--4fae2af6ca8841ced45d5cdc4722b5d1.jpg)
17 жовтня у Жовтневому палаці легендарний гурт СКАЙ зіграв великий ювілейний концерт на честь свого 20-річчя. У неймовірному супроводі симфонічного оркестру Збройних Сил України та хору — гості почули кращі хіти рок-легенди, а також стали першими слухачами пісень з нового альбома.
Цього ж дня свій День народження святкував і незмінний фронтмен гурту Олег Собчук, якого постійно зворушливо поздоровляли не тільки глядачі, а й зіркові гості, з якими артист співав в цей вечір дуети — Злата Огнєвіч, Арсен Мірзоян, гурти Без Обмежень і Kozak System.
Олег Собчук поділився враженнями:
Без перебільшення — це був наймасштабніший і найграндіозніший концерт в історії гурту СКАЙ. І це був найкрутіший День народження в моєму житті. Емоції просто зашкалювали. Пів-залу плакали. Здавалося, що цієї енергії нам вистачить на все життя.
Зазначимо, що цю концертну програму СКАЙ вже зовсім скоро планує грати в інших містах України.
Тож слідкуйте за соціальними мережами гурту, що б не прогавити можливість перейнятися дивовижним світлом, яким Олег Собчук вміє магічно наповнювати зі сцени своїх глядачів.
Не пропустіть: "Швидка": на НЛО TV премьера четвертого сезона сериала