Нацвідбір на Дитяче "Євробачення-2021": Суспільне оголосило склад журі

Нацвідбір на Дитяче "Євробачення-2021": Суспільне оголосило склад журі

Суспільне оголосило повний склад журі фіналу Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс "Євробачення-2021". Більше подробиць — дізнайтеся у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

До складу журі увійшли п’ять музичних експертів: 

  • співачка, представниця України на "Євробаченні-2010" — ALYOSHA; 
  • телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк; 
  • музикознавиця Люба Морозова; 
  • головний редактор Karabas Live, музичний журналіст Ігор Панасов; 
  • представник України на Дитячому "Євробаченні-2020" Олександр Балабанов.
Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №1

Члени новообраного журі поділилися думками щодо критеріїв оцінювання учасників Нацвідбору на Дитяче "Євробачення-2021".

За словами співачки ALYOSHA, бути у складі журі Нацвідбору на Дитяче "Євробачення" для неї — це можливість дізнатися, чим живуть діти, що вони слухають, як розвиваються, що вміють і який матеріал презентують.

Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №2

На таких конкурсах переважає розважальний контент. Та я буду особливо чекати на пісні з якимось певним сенсом, сюжетом, такі, що містять якусь повчальну історію. Така пісня має бути виконана глибоко й трепетно. Для учасника, який представлятиме Україну на Дитячому "Євробаченні", важливо мати не просто сильний вокал, а обертони, гармоніку, що розкривається в голосі, коли він звучить від душі та проходить крізь серця. Учасникам я дала б лише одну пораду: бути собою і не оцінювати, не порівнювати. Ваше "я" проявляється з самого вашого дитинства в першому бажанні щось створити. Оце і є ваше "я"  —  не зраджуйте йому, в цьому і є прояв суті та щастя у вашому житті. Його не можна оцінити, бо воно неповторне, незрівнянне та досконале,

— поділилася ALYOSHA.

Ігор Кондратюк вважає: для Дитячого "Євробачення" важливо, щоб зміст виступу відповідав віку учасника. 

Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №3

У першу чергу я звертатиму увагу на адекватність пісні саме для Дитячого "Євробачення". Часто чув абсолютно дорослі і тому не зовсім адекватні саме в такому конкурсі пісні у виконанні дітей-конкурсантів. Крім пісні та її виконання, важливі також харизматичність, пластичність, оригінальність, яскравість артиста. Усім учасникам можу порадити бути самими собою. Нікого не грайте, бо, граючи когось, ви втрачаєте свою оригінальність і стаєте нецікавими,

— зазначив Ігор Кондратюк. 

Музикознавиця Люба Морозова наголосила на сильних співочих традиціях українського народу та важливості підтримки молодих вокалістів.

Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №4

Україна завжди славилася своїми голосами. З історії ми знаємо, що ще до усіх "фабрик талантів" у найкращих юних співаків була можливість зробити кар’єру, якщо їх помітять і візьмуть на службу. Зокрема так до хору імператорських півчих потрапив Олексій Розумовський, майбутній фаворит Єлизавети. Сьогодні, як не сумно це прозвучить, ми продовжуємо готувати "співаків на експорт". Наші вокалісти співають у найкращих оперних театрах світу, проте усі вони мріють про визнання тут, на батьківщині. Особливо важливою, ба навіть необхідною, мені здається підтримка молодих вокалістів на старті їхньої кар’єри, демонстрація експертної уваги до них та щире захоплення. А ще хочу додати, що гарний вокал і вміння красиво рухатися — лише складова образу переможця. Завжди перемагає щось більше: досвід, щирість і внутрішня сила. Її я і бажаю усім учасникам, які за визначенням — уже переможці, адже дійшли до фіналу,

— розповіла Люба Морозова.

Музичний журналіст Ігор Панасов оцінюватиме передусім меседж, який нестиме конкурсант.

Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №5

Запрошення до складу журі Нацвідбору Дитячого "Євробачення" я сприйняв як знак долі. Річ у тому, що з минулого року один із проєктів, до яких я залучений, — це музичний онлайн-конкурс для підлітків "YUNA Junior". Тому мені дуже цікаво розбирати й оцінювати дитячий спів та артистизм. Під час виступів я звертатиму увагу не лише на вокал, а й на те, як конкурсант переживає пісню загалом. Як це проявляється у його рухах, виразі обличчя, погляді, тощо. Сучасний сильний виконавець — це, на мою думку, переконливий образ, а вже потім техніка співу. Саме загальним артистичним меседжем, серцевиною якого є пісня, можна захопити увагу будь-яких глядачів, у тому числі й Дитячого "Євробачення". Усім учасникам Нацвідбору я хочу порадити одне — вірте у пісню, яку співаєте, живіть нею, впустіть її собі в саме серце. І тоді це обов’язково відчують ті, хто вас слухає,

— порадив Ігор Панасов.

Наймолодший член журі Олександр Балабанов дав поради конкурсантам із власного виконавського досвіду.

Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №6

Мені дуже приємно, що я буду у складі журі фіналу Нацвідбору, це дуже відповідальна місія. Радію, що сприятиму вибору найкращого представника від України на дитячому "Євробаченні" у Франції. У першу чергу я оцінюватиму пісню, її оригінальність, ну і, звичайно, виконання артиста. Учасникам можу порадити бути собою, справжнім, стійким та витривалим, готовим до складного процесу підготовки до конкурсу. Головне — не хвилюватися і не думати про результат, просто кайфувати і насолоджуватися процесом. Ви вже є переможцями!, 

— порадив учасник конкурсу минулого року Олександр Балабанов.

Суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2021", який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

Фінал Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться 24 жовтня о 17:00 у форматі прямого ефіру з використанням відеозаписів виконання учасниками наживо однієї своєї оригінальної пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні. Відповідне рішення було ухвалене через стрімке погіршення епідеміологічної ситуації в Україні. 

Ведучими Нацвідбору будуть Віктор Дяченко і співачка, представниця України на Дитячому "Євробаченні-2018" — Даріна Красновецька. 

Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №7
 
Дитяче Євробачення-2021: Суспільне оголосило склад журі - фото №8

Переможця нацвідбору Дитячого "Євробачення-2021" визначать за результатами голосування журі та онлайн голосування глядачів. Для участі в онлайн-голосуванні користувачі мають авторизуватися через свій обліковий запис в соціальних мережах Facebook або Instagram. Онлайн-голосування відкривається після завершення трансляції відеозаписів виступів усіх фіналістів.

У 2020 році представником України на Дитячому "Євробаченні" був Олександр Балабанов. За нього віддали свої голоси 349 тисяч глядачів з України та всього світу. 

Читать такжеАншлаг, зіркові гості, безліч думок про життя людини: як пройшла прем'єра вистави "Трактуючі вічне мовчання"?

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости