SOLD OUT, доповнена 3D-реальність, численні зіркові гості: звіт про перший концерт ULIANA ROYCE в Києві

Новости шоу-бизнеса
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

22 жовтня відбувся перший концерт співачки ULIANA ROYCE у клубі Atlas. Це перше велике сольне шоу співачки, до якого вона і її команда готувалися більше 3 місяців. Як пройшов захід, читайте та дивіться фото у нашому матеріалі.

Режисером шоу став Олексій Боднар, з яким співачка співпрацює не вперше. Саме Олексій разом зісвоєю командою знайшли візуальний стиль артистки у серії live і dance-performance і втілили його на великій сцені.

В основі шоу — доповнена 3D-реальність, яка транслювалася на величезних екранах як окремий відеоряд.

Related video
перший концерт ULIANA ROYCE

До кожного треку був створений окремий відеокліп, в основі якого лежали найостанніші прийоми 3D-моделювання, графіки та віджеїнга. Космічну реальність доповнили лазерні і світлові ефекти, а також неонова ілюмінація.

перший концерт ULIANA ROYCE
перший концерт ULIANA ROYCE
перший концерт ULIANA ROYCE

Весь перформанс з музичної точки зору можна було поділити на 2 частини. Перша частина —улюблені і знайомі всім треки з ЕР "То така любов" і "Мои правила". А в основу другої частини концерту ліг майбутній альбом ULIANA ROYCE, який почує світ лише в 2022 році. Але глядачі концерту змогли першими почути невидані треки співачки, а також насолодитися прем'єрою пісні Drama Queen , яка вийшла напередодні концерту. Саме цей трек ознаменував новий виток у творчості Уляни — зміну звучання у сторону сінт поп (synth pop), а також зміни в образах — вони стали більш чуттєві, розкуті і сексуальні.

перший концерт ULIANA ROYCE

Над сценічними образами ULIANAROYCE працювала стиліст Марго Шекель, розробивши для співачки кілька образів — елегантний чорний костюм і провокаційний крістал бра, інкрустованим кристалами і камінням.

перший концерт ULIANA ROYCE

На сцені співачка дивувала не тільки музикою, але і хореографією. Сучасні танцювальні постановки та виступ з балетом — одна з ключових особливостей шоу Уляни, яка ще раз підкреслює універсальність артиста, його пластичність, працездатність і бажання дивувати публіку. Над хореографією для ULIANAROYCE і її балету працювали відразу три танцюриста — Анастасія Полякова, Дмитро Присташ і Тимур Москальчук. Родзинкою перформансу став ексклюзивний дует співачки і саунд-продюсера Kirill Levy. Разом вони виконали трек "Карусели", який увійде до майбутнього альбому, над яким вони працюють.

перший концерт ULIANA ROYCE

Не обійшовся вечір без сюрпризів і загадок. Таємний шанувальник вручив Уляні букет, але вирішив дотримуватися статусу інкогніто, приховав шиобличчя за шоломом. Хто ж приховує свою особистість, затятий фанат співачки або зірковий гість, залишається інтригою для всіх —включаючи саму Уляну.

Підтримати Уляну прийшли колеги по цеху і представники шоу-бізнесу. Серед гостей концерту були помічені: продюсер Юрій Нікітін, співачка Слава Камінська, травесті-діва Монро, співак Віталій Козловський, Jerry Heil, DJ Nana, Constantine, RUMBEROS, Юлія Юріна (ЮЮ), Ingret, Жан Гріцфельдт, KHAYAT, Gorim!, IVAN NAVI, Микита Ломакін.

{media_gallery_1}

До слова, у кінці року телеверсію концерту можна буде побачити на одному з музичних телеканалів.

Вітаємо з вдалим концертним дебютом!

Не пропустіть також інформацію про тренди осені від ULIANA ROYCE.

Фото: пресслужба