Фарфоровая свадьба: Руслана и ее муж празднуют 20-тую годовщину брака

Фарфоровая свадьба: Руслана и ее муж празднуют 20-тую годовщину брака

Сегодня есть повод порадоваться за одну из самых крепких пару украинского шоу-бизнеса. В этом году певица Руслана и ее супруг Александр Ксенофонтов отмечают 20-летие со дня свадьбы. В народе эту годовщину еще называют фарфоровой.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
ЧИТАЙ ТАКЖЕ - Названы идеальные дата и время для свадьбы в этом году

Прошло ровно 20 лет с того момента, когда Руслана Лыжичко сказала заветное "да" своему мужу Александру Ксенофонтову. Их судьбы сплелись в одну жизненную и творческую дорогу, так как Александр еще и продюсер, и автор песен Русланы. Вокруг этой пары в шоу-бизнесе практически никогда не было интриг, скандалов с намеком на измену или чего-то в этом роде. Единственное, чего никак не дождутся поклонники звездной пары, так это пополнения в семействе, но мы уверены, что все еще впереди. Новостью о сегодняшней годовщине поделилась певица Руслана на своей странице в Facebook:

Руслана с мужем

Читайте также: Украинская амазонка Руслана появилась в гламурной этнофотосессии

Фарфоровая свадьба: Руслана и ее муж празднуют 20-тую годовщину брака - фото №2

Сьогодні рівно 20 років, відколи ми з моїм чоловіком Сашком разом Ми пройшли через такі випробування, що "вам і не снилось". Ми познайомилися у "мить весни", вирішили назавжди бути разом на “світанку", і, незважаючи на всі мої "дикі танці”, ми сьогодні одне ціле. Не буду писати про сокровенне, бо це лише для мого чоловіка, і ми домовилися, що у свій світ нікого не пустимо. Але… знайте, що неземне кохання існує. Воно більше за просто секс. Більше за "треба триматись його, бо сама не витягну в цьому житті". Воно більше за прагматичність і раціоналізм. Воно більше за тупі ревнощі. Воно більше за все... тому воно і є КОХАННЯМ. Сашунька, коханий, я люблю тебе і нехай всі про це знають. Я буду з тобою всю вічність!

Несмотря на тот факт, что Руслана и Ксенофонтов считаются достаточно закрытой парой, они все же дали комментарий украинскому изданию Viva. 42-летняя Руслана раскрыла свой секрет счастливых и гармоничных отношений:

Руслана и Ксенофонтов

Читайте также: Какую песню посвятила Руслана Кузьме Скрябину

Фарфоровая свадьба: Руслана и ее муж празднуют 20-тую годовщину брака - фото №2

Наше особисте життя ми домовились пильно охороняти від чужих очей. Наше приватне сімейне життя для всіх було і залишатиметься недоступним. Це наша домовленість із Сашком. Ми вважаємо, що справжня магія кохання зберігається лише у повній таємниці, тому дозвольте найважливіше вам недосказати. Але й не вірно не поділитися з вами, мої друзі, секретами справжнього щастя. Найголовніше, чому ми разом, і чому ми так любимо один одного, – це неймовірна гармонія між нами, величезне і жадібне бажання творити разом абсолютно все. Це цілковита чесність між нами та відсутність недосказаності, це бажання бути цікавою з кожним днем все більше та бути єдиним об’єктом обожнювання для мого чоловіка. Сашко, безперечно, знає, і я постійно йому про це говорю, що при всій своїй самостійності, незалежності і силі характеру, я не хочу навіть кроку ступити без нього. Те, що я роблю, або потрібно йому так само, як і мені, або це перестає бути для мене цікавим. Я думаю, що ми вже не перше життя разом, і залишатимемось удвох усі наступні наші життя. Такі зв’язки можна назвати чимось більшим за кохання. Все це я розповідаю не для того, щоб розкрити наші почуття, а для того, щоб комусь із вас допомогли мої рецепти безмежного і вічного кохання.

Идиллия в звездной семье вызывает умиление. К слову, в последнее время Руслану часто спрашивают о ребенке. По словам артистки, она никак не может выкроить время для беременности и творческого перерыва. Надеемся, долгожданное событие случится в ближайшем будущем.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости