Щоденник Єті: третій півфінал Євробачення

Щоденник Єті: третій півфінал Євробачення

У когось там були сумніви, що Єті знає все? З самого початку я вболівав за гурт O’Torvald – і ось вони в фіналі! Ну й MELOVIN обрали, щоб інопланетні не образилися та не захопили Землю.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

 Як Єті Гімалаєнко Євробачення підкорював

Выступление участников третьего этапа Национального отбора на Евровидение в Киеве. В Киеве состоялся третий этап Национального отбора на Евровидение 2017. Эксклюзивные фото и видео с третьего этапа Национального отбора на Евровидение 2017315560https://www.youtube.com/embed/1qbxclzkHTY2017-02-22T11:50:19+02:00http://hochu.ua/images/articles/73557_0.jpgT0H10M0S

До речі, на останній півфінал приберегли все найгарячіше: “Поющіє труси” (які раптом стали Singing Pants), Віталій Козловський, Green Grey, Vivienne Mort i Ko. А ось і Манель Наваро, запрошений гість з Іспанії, який представлятиме країну на фіналі Євробачення 2017. 

евровидение 2017

На перекурі спілкуємось із Настею Прудіус:

— Бачу, ти так само, як і я, одяг не носиш! — кажу їй, натякаючи на відверте вбрання.

Настя вихваляється іменитим українським брендом, каже, що сукня та білизна – дизайнерські.

евровидение 2017 фото

Нижню білизну вона так і не продемонструвала, але це компенсували красуні з “Поющіх трусов”. Вони пообіцяли напитися до втрати свідомості, якщо пройдуть до фіналу (шкода, ми цього не побачимо).

— Роздяганням зараз нікого не здивуєш. Якщо ми виграємо, шокуємо усіх — будемо одягатись! – кажуть дівки.

евровидение 2017 национальный отбор

А от Віталік Козловський цього разу прикрив свої мохнаті груди, а дарма, міг би й до фіналу дійти. Він, правда, намагався компенсувати це безкоштовним підмітанням сцени та крутими червоними ботами… Після виступу Данилко назвав його так лагідно — “кошенятком”, мабуть таки скучив за його виступами. 

евровидение 2017 виталий козловский

Між іншим, дуже здивували Green Grey. У монстрів української сцени не було й краплини репчику у виступі. Хлопці дали настільки незвичний для себе саунд, що Муріка навіть Джамала не одразу помітила. Але шоу було на висоті – чорні дреди, червоні капелюхи, димовуха та конфетті глядачам наостанок. 

евровидение 2017 в киеве

Звісно, важко не помітити неймовірних Vivienne Mort. Сама Джа зізналася, вони – інтелектуальний український мелос. Здається, аж занадто як для українського шоу-бізу, оскільки у фінал їх таки не взяли.

евровидение 2017 киев фото

На правах рекламы 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости