Телеведущий Анатолий Анатолич покидает "1+1" после 4 лет работы

Телеведущий Анатолий Анатолич покидает "1+1" после 4 лет работы

Для поклонников популярного украинского телеведущего Анатолия Анатолича не очень утешительные новости: он покидает телеканал "1+1".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Целых 4 года Украина каждое утро видела Анатолия Анатолича в утреннем эфире "Cніданку з 1+1", и вот уже завтра, 21 июля, телеведущий проведет свой последний эфир в этом шоу. Об этом пишет ТСН.

Вот что по поводу своего ухода говорит сам Анатолий Анатолич:

анатолий анатолич уходит с 1+1

Це була моя мрія – працювати в "Сніданку з 1+1", і я щасливий, що 4 роки тому вона здійснилася. До сих пір чітко пам'ятаю, як дізнався про те, що мене затвердили ведучим, за 2 дні до Нового року. Це був дуже несподіваний подарунок. Я з великою повагою і вдячністю ставлюся до всієї команди проекту, яка багато чому мене навчила. Але тепер настав час для нових мрій та нових змін. 

Поклонники предполагают, что Анатолий Анатолич уходит, чтобы развивать проект "Зе Интервьюер", где уже появились многие украинские звезды: MONATIK, ONUKA, Даша Астафьева и другие. По поводу ухода телеведущего также высказалась директор департамента утреннего вещания Юлия Жмакина:

анатолий анатолич уходит с 1+1

 У Толі приголомшливий талант імпровізатора, що особливо ставало у нагоді в непередбачених ситуаціях у прямому ефірі. Він з перших хвилин знаходить спільну мову з гостями студії – від Монатіка до міністра освіти чи мера столиці – всі попадали під шарм Анатоліча. Він додав в ефіри "Сніданку" багато легкості. Ми постараємося цю атмосферу зберегти. Мені здається, це були щасливі роки співпраці. Толя дуже виріс як професіонал в "Сніданку з 1+1". Бажаємо йому успіхів в новому етапі кар'єри. 

Мы следим за обновлениями, чтобы узнать, чем будет заниматься Анатолий Анатолич. К слову, сейчас также обсуждают новость о том, что принц Гарри может покинуть королевский двор ради Меган Маркл.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости