Ольга Фреймут дала откровенное интервью о детях и работе, диетах и тренировках, уходе с "1+1"

Ольга Фреймут дала откровенное интервью о детях и работе, диетах и тренировках, уходе с "1+1"

Популярная украинская телеведущая Ольга Фреймут снова у всех на устах. Звезда украинского ТВ дала откровенное интервью, где рассказала о воспитании детей, уходе за собой после беременности и возвращении на "Новый канал". Читайте подробности в материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

35-летняя Ольга Фреймут в последнее время чаще начала давать интервью. Недавно все говорили про личную жизнь Фреймут, про которую она рассказала в программе "Перші другі", про инициативу в отношениях с мужем, а теперь появились подробности материнства, творческой деятельности и уходе за собой из уст Ольги Фреймут.

Телеведущая Ольга Фреймут дала интервью украинскому изданию ELLE. Она призналась, что по-разному воспитывает своих детей. На старшей Злате она училась, а вот младшеньких она наоборот воспитывает по методиках и тщательно следит за их распорядком дня.

фреймут и злата фото

Злата з’явилася, коли мені було 23 роки. На ній я вчилася бути мамою: відволікалася на кар’єру, будування себе. Безвідповідальна була. Могла взяти дочку на зйомки безпритульних, їхати машиною зі Львова до Києва і зрозуміти, що забула сосочку... Але Злата і я - ідентичні. Все, що мені подобається і дратує в ній - подобається і дратує в мені. А з дрібнотою все по-іншому. Дуже змінила мене поява Валерія. Я так чекала, коли він народиться. Але перші місяці були емоційним викликом: замість радості я відчувала страх за сина. Довго не наважувалася на няню, в кожній бачила небезпеку. Якось одній няні, яка прийшла до нас на стажування, так і не дала дитину на руки... Зараз розумію, що то була післяпологова депресія. Навіть молоко зникло, тому сина годувала сумішшю, від цього почуття провини перед ним зростало. І тільки з народженням Дуні я нарешті отямилася - все втрамбувалося і я стала собою. 

Даже с появлением маленьких детей Ольга Фреймут и не думает брать паузу в карьере. Поэтому она усиленно занимается собой: худеет с помощью специального питания и много занимается спортом.

фреймут интервью фото

Два рази на тиждень я втікаю від всіх на уроки стречінгу до Яни Заєць. Це моя близька подруга, яка вміє швидко повертати мене у форму. Заняття такі виснажливі, буває паморочиться в голові, особливо дратує не ідеальне тіло у відображенні дзеркал... Але Яна зі мною не панькається - якщо забуваю про тренування, дзвонить і вимагає бути. Дієта ж сама склалася: дві вагітності і тепер, коли Євдокію годую грудьми, доводиться їсти тільки корисну їжу. Маленькими порціями і часто. А дієту я вигадала таку: їм те, на що хочу бути схожою. Тому відмовляюся від смальцю, свинини... Таке з собою гидко асоціювати. 

Один из лозунгов телеведущей сейчас звучит так: "Я зрозуміла, що якщо хочу вижити і не загубитися під тавром виснаженої багатодітної мами, доведеться робити мільйони справ одночасно". Поэтому она обзавелась помощниками, которые помогают ей по хозяйству и в воспитании детей, пока Ольга Фреймут делает карьеру. Она призналась, почему ушла с "1+1" и вернулась на "Новый канал".

ольга фреймут фото 2017

Мені так захотілося. Закінчився контракт, я ще півроку після цього попрацювала - і вирішила піти. "Інспектор" - моє життя, а "1+1" - ідеальне місце роботи. Найважче було покинути Олександра Ткаченка, він роковий чоловік у моїй кар’єрі, бездоганний керівник. Але їздити, як раніше, коли у тебе троє дітей егоїстично. Тому мені захотілося повернутися на попереднє місце роботи. Бо це цікаво, бо так ніхто не наважується робити. Випробовую долю таким чином. Я сама вирішила піти з "1+1". Принизливо навіть уявляти, що хтось наважився б мене змусити щось зробити. Особливо такий радикальний крок в кар’єрі. Чоловік підтримав моє рішення, і я за це вдячна. Зараз я - директор Школи панянок. Досі дивуюся такій посаді і грайливості життєвого сюжету. Ще у Великобританії, коли народилася Злата, дивилася всі епізоди цього шоу. То була моя улюблена програма. І коли команда проекту звернулася з ідеєю очолити школу, дуже зраділа. Так, це епізодична роль, але й головна. І я насолоджуюся зйомками. 

Полную версию интервью читайте на ELLE, а мы напоминаем, что недавно Ольгу Фреймут раскритиковали за слишком дорогое платье.

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости