Ольга Фреймут дала язвительные советы о том, как спастись от депрессии

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

Популярная украинская телеведущая Ольга Фреймут — мастер слова и язвительных комментариев. Поэтому миллионы людей и смотрят программы с ее участием. В этот раз 35-летняя звезда решила сострить на своей странице в Инстаграм, дав несколько вредных советов о том, как спастись от депрессии.

Звезда украинского ТВ Ольга Фреймут скоро появится в популярном шоу "От пацанки к панянке" , а пока что она проводит время с семьей и домашними кадрами делится на своей странице в Инстаграм .

Как призналась Фреймут, у ее сестры Юли сейчас депрессия.

Related video

Но по этому поводу у телеведущей с самым острым язычком есть несколько советов. Приводим текст ее послания фанатам далее.

Ольга Фреймуттелеведущая

У сестри Юлі депресія. В мене є рада на поганий настрій: 1) Влаштуйте собі вихідний. Не йдіть у душ. Не чистіть зуби. Розпатлайте волосся. Одягніть на піжаму пальто і йдіть на прогулянку. Взуватися не обов'язково. Зайдіть на чай до того, кого в нормальному стані соромитеся. Начальник, колега, бойфренд, Святослав Вакарчук – до кого босі ноги заведуть. 2) Потім зайдіть у найдорожчий магазин міста – довго приміряйте все, що у них є. Навіть панчохи та бікіні. А потім гонорово сповістіть: «Взагалі-то я шукаю хутряні носовички. І батон "нива". Такий жаль… вам не завезли». Усміхніться і йдіть. 3) Зайдіть у під'їзд багатоповерхового будинку. Дзвоніть у двері – і втікайте. 4) Підіть до ставочка – знайдіть жабу. І спитайте: в кого вона така незугарна вдалася? 5) У парку вмостіться на лавку і виглядайте закохані парочки. Оберіть чоловіка на свій смак. Підкрадіться з-за спини до чужого кавалера. Закрийте йому долоньками очі. І, не зважаючи на здивування його подруги, скажіть: «А ось ти де!? Ну що, погуляв – і досить. Синочок вдома чекає». 6) Напишіть вірш. У депресії породжуються шедеври. І одразу несіть рукопис у видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Скажіть, що я вас рекомендувала Івану Малковичу – це видавець. Ось адреса: вул. Басейна, 1/2, Київ, 01004, Україна. 7) Повертайтеся додому зі спокійним серцем. Завтра вам не захочеться прожити подібний день. Ви посміхнетеся – і повернетеся до нормального життя.

Как вам такие дерзкие советы Ольги Фреймут?

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

А мы напомним, что сейчас все обсуждают новую неудачную стрижку Анастасии Решетовой .