Сергей Притула затроллил Ольгу Фреймут с ее советами о том, как правильно плакать

Сергей Притула затроллил Ольгу Фреймут с ее советами о том, как правильно плакать

Про неоднозначные отношения Ольги Фреймут и Сергея Притулы уже давно ходят легенды. Но как бы там ни было, им хватает чувства юмора, чтобы подтрунивать друг над другом даже в публичной плоскости.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Напомним, что недавно Ольга Фреймут дала советы девушкам о том, как правильно плакать. Конечно, эти фразы буквально разобрали на цитаты, ведь телеведущая в привычной манере презентовала отрывок из своей новой книги.

Упустить такую золотую возможность потроллить Фреймут не смог ведущий Нацотбора на Евровидение Сергей Притула. На своей странице в Facebook он дал советы мужчинам о том, что делать, когда женщина рядом плачет. 

 сергей притула потроллил ольгу фреймут

Клаптик моєї книги з етикету . Обов'язково допишу... але поки: Як правильно реагувати, коли поряд плаче жінка. 

Далее приводим слова Сергея Притулы без изменений.

 
Сергей Притулашоумен, телеведущий

1) Якщо поряд з вами плаче жінка – радійте! Адже ви впливовий! І ви заслужили на це шоу!
2) Радійте беззвучно. Смійтесь, як Чак Норріс в будь-якому кіно. Щоб чутно було лише, як тріскає губа.
3) Не дозволяйте їй плакати на вашому плечі. 100% у неї не водостійка туш! Те, що вона в цей момент буде схожа на одного з героїв Хіта Леджера – це фігня, а от ваш піджак ні в чому не винуватий!
4) Якщо жінка плаче в добре освітленому місці – це добре. Можете розглянути її з усіх сторін. Якщо під час плачу у неї течуть шмарклі, почервоніла шкіра, відбуваються неконтрольовані приступи метеоризму і обличчя схоже на дупу шарпея – терміново запхайте жінку у напівтьмяне місце! Але обов'язково волочіть привабливішим профілем від себе. Як-не-як, на вас дивляться люди!
5) Якщо та «нєвмєняшка» продовжує ревіти і намагається сперти все на алергію, просто виведіть на поріг і дайте підсрачника черевиком із вашими ініціалами. А поки летітиме, скажіть щось таке: «Цвіте конопля. Ця ейфорія... Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на фальшиву інтелігенцію!

А что вы думаете по этому поводу?

Фото: публичные страницы Сергея Притулы и Ольги Фреймут

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости