Ольга Фреймут: "Няня ударила моего сына" (ФОТО)

Ольга Фреймут: "Няня ударила моего сына" (ФОТО)

Ольга Фреймут поделилась с поклонниками ужасной историей: няня её маленького сына дала ему пощечину. Подробности — на ХОЧУ.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В Инстаграме Ольга Фреймут разместила фото няни своего сына и рассказала, что женщина ударила его. Об инциденте телеведущая узнала, просмотрев запись с камеры видеонаблюдения.

Ольга Фреймут решила предостеречь всех мам от подобных случаев. По её словам, с няней, Марией Сенатор, у неё были очень теплые отношения: Фреймут дарила ей подарки, сняла уютную квартиру и за пару дней работы платила ей столько, сколько получают учителя в месяц.

Ольга Фреймут

Фреймут рассказала, что няня ударила её сына, потому что он её укусил.

Мне стало известно, что няня ударила моего сына по личику. Дала пощечину. Как взрослому. При этом сказала, что это - сдача, потому что ребенок ее укусил. 

Ольга добавила, что никогда не думала, что у неё, такой придирчивой и помешанной на детях, такое могло произойти.

 
Ольга Фреймут

Навіть не віриться - як у мене, такої прискіпливої і помішаної на дітях, таке могло статися? Я - журналіст, людей відчуваю, розбираюся в них, вмію з ними розмовляти . Як я не бачила? Втім, я відчувала. Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі - раптом починає гірко-гірко плакати. Це не зубки - у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє - сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися, втікати від няні. Навіть, коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плакати: "Мама тут! Мама тут!". Валерій постійно казав, що вкусить Марію ( так звати його няню), плакав і біг до нас з Володею, бабусь, до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри , навіть до домашньої робітниці . У нас вдома камери. І я дізналася причину такої поведінки сина. Мені стало відомо, що няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому. При цьому сказала, що це - здача, бо дитина її вкусила. Валерій розплаканий перепитав: "Здача?". За що? Чому? Як? Ця жінка отримувала щедру зарплату - два дні її роботи - стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць. Я робила подарунки її дочці. Турбувалася, смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала, що готова: "мені руки підстелити ". Я пишу цей пост - і плачу! Дорогі батьки, будьте поруч з дитиною, прислухайтеся, придивляйтеся, слухайте серце. Нікому чужому вірити не можна. І ще, якщо до вас на роботу проситиметься няня Марія Сенатор з Луцька, згадайте мою історію.

За несколько часов пост собрал несколько сотен комментариев, большинство подписчиков поддержали Ольгу.

Интересно узнать: кого MELOVIN считает своим самым сильным соперником на Евровидении-2018 (видео).

Источник фото: Инстаграм Ольги Фреймут

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости