LAUD презентует клип на песню "Подоляночка": премьера видео

LAUD презентует клип на песню "Подоляночка": премьера видео

Большой сюрприз для своих поклонников приготовил певец LAUD. Встречайте премьеру нового клипа "Подоляночка" на ХОЧУ!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Пока наши читатели обсуждали премьеру альбома VIU VIU, напомнил о себе новостями другой кумир молодежи — Влад Каращук, он же LAUD, и коллега певицы Джамалы по лейблу.

Артист, которого полюбили тысячи поклонников на шоу "Голос країни-6", делает уверенные шаги в своем творчестве и презентует новый альбом "Музика". Вот что о пластинке говорит сам артист: 

лауд подоляночка клип

Ми вирішили назвати мій дебютний альбом "Музика". Назва проста, але містка - пісні, які записані на цій платівці, зроблені за всіма канонами жанру і з душею. Звичайно, так думає кожен артист, але для мене цей альбом - моє перше слово в мистецтві. Так, це танцювальна поп-музика, але вона справжня, чесна. Я впевнений, що вона зачепить серця і подарує радість, саме для цього ми її і створювали. Всі пісні альбому об'єднані темою кохання і стосунків. Тема завжди актуальна, до того ж мене і моїх однолітків, як мені здається, це цікавить найбільше. 

При этом в альбоме есть полюбившаяся всеми песня "Подоляночка" в новой интерпретации. Именно на нее LAUD в эти дни и презентует новый клип.

каращук подоляночка

Ще одна важлива річ на альбомі - народна пісня "Подоляночка", яка вже не перший раз зустрічається на моєму шляху, і яку я дуже люблю. 

Предлагаем вам оценить новый клип LAUD — "Подоляночка".

Смотреть онлайн видео LAUD - Подоляночка

видео315640https://www.youtube.com/embed/ZMdrJfAykSc2018-10-23T10:26:51+02:00https://www.youtube.com/watch?v=ZMdrJfAykSc&fbclid=IwAR1yxbeDSxuQPoZ57iVoE9JNW_p9ezBUNNjUfIQy9V5z1qcMDojBLiLXTEcT0H6M0S

Больше новостей о звездах ищите в разделе "Новости шоу-бизнеса".

Фото: Facebook LAUD

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости