Певица Alyosha рассказала о новогодних традициях и планах на 2019 год (ЭКСКЛЮЗИВ)

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

В декабре принято подводить итоги уходящего года и готовиться к грядущему. И редакция ХОЧУ также старательно работает над тем, чтобы в копилку новогодних материалов попадали только самые интересные, актуальные и эксклюзивные темы. В этот раз у нас интервью украинской певицы Alyosha , которая поделилась с нами интересными подробностями по теме Нового года 2019.

Пока наши читатели голосовали за " Пару года" , где есть также Alyosha и Тарас Тополя, нам удалось пообщаться с певицей лично за кулисами шоу "Фантастична ніч на каналі "Україна".

В беседе Alyosha, певица, счастливая жена и мама двоих детей, поделилась секретами своего шикарного внешнего вида, заговорила об итогах уходящего года, семейных традициях и планах на 2019 год. Публикуем ответы артистки на языке оригинала.

Related video
  • Чем запомнился 2018-й год? 

Взагалі, відбулося багато змін. Але найбільше відбулася переоцінка всього — музики, життя, людей. Цей рік змусив інакше подивитися на все і побачити більше глибину цього світу і сприйняття. Тому цей рік — взагалі новий виток і у карєрі, і у житті.

  • Как поддерживаете себя в форме?

Насправді, нічим. Щільний графік, десь потанцювати треба, десь дитину потримати... Тому що таке буремне життя, і само по собі випадає, що часу нормально їсти немає, а навантаження присутні. Так воно само по собі уходить. Але на новий рік замовила чоловікові подарунок —  домашній тренажер. Бо я б хотіла займатися спортом, але на це не вистачає часу.

Як чоловік, так і я, ми працюємо у Новорічну ніч, в різних містах. Ми не дуже слідкуємо за тим, що треба вдягати чи ставити на стіл, ми не дуже віримо в ці забобони, це просто свято. Головний забобон, який ми робимо, традиція — наряджаємо ялинку всією родиною. Для дітей це надзвичайний процес, дуже святковий і таємничий, радісний. Ось це найголовніша новорічна пригода — те, що ми робимо разом, у що вкладаємо душу і що дає нам цю святкову атмосферу.
У нас завжди є качка по-пекінськи, запечена з яблуками, салатики — олівє, вінігрєт. Ще я дуже люблю салат "мімоза".

  • Собираетесь ли вы на отдых после Нового года? 

Поки що не збираємось, мені б хотілося поїхати кудись в теплі краї, тому що для мене зима це взагалі дуже складний період. Я б як той ведмідь — зкрутилася і прокинулася навесні. Але думаю, що коли закінчиться новорічний марафон із зйомок і концертів, десь біля Різдва, коли в нас хоча б тиждень буде вільний, тоді вже онлайн вирішимо, куди зможемо поїхати, де відпочити. Можливо, захочеться просто побути під ковдрочкою.

Я часто спілкуюся з Творцем, куди всі відправляюсь свої побажання. Я часто спілкуюся з ним, як з людиною, яка може надати мені знак, поштовх, сили, почути мене. Він є всередині і не важливо, свято це чи ні, я завжди щось бажає. Тому саме на Новий рік я не чекаю, щоб загадати бажання, в мене це постійний процес.

  • Какие планы на 2019 год? 

Ми пишемо альбом та готуємо тур, який буде вже навесні. І, звичайно, готуємо нові сингли, зараз є декілька і ми обираємо, який робити. Бо складно, коли є вибір.

Вот такой откровенной была певица Alyosha. Благодарим канал "Украина" за помощь в проведении интервью.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Также читайте, как правильно нужно встречать Новый год 2019 .

Фото: канала Украина, Инстаграм певицы