Алена Мозговая рассказала о конфликте с отцом из-за Дэвида Аксельрода

Алена Мозговая рассказала о конфликте с отцом из-за Дэвида Аксельрода

После недавнего выпуска проекта "Голос країни-9" в Сети начали активно обсуждать новость, которая всплыла в ходе эфира. Правду о личной жизни Алены Мозговой и Дэвида Аксельрода читайте в нашем материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Для тех, кто не смотрел выпуск, напомним, что тренер проекта Тина Кароль в комментарии выступления своего подопечного Дэвида Аксельрода затронула болезненную тему его отношений. Так, она рассказала о том, что Николай Мозговой был против его отношений с Аленой Мозговой.

Конечно же, тема вызвала общественный резонанс и Алена Мозговая опубликовала в Facebook пост, где все объяснила.

алена мозговая фото

По словам Алены, они с мужем пережили много испытаний.

 
Алена Мозговаяпродюсер, жена Дэвида Аксельрода

Тіна вчора розказала, що мій тато не прийняв Девіда у родину і був проти наших відносин. Питаня і заголовки на цю тему не забарились. Відповім тут і один раз. Так, тато, як і купа моїх друзів у той час, не були в захваті від нього і не вірили у щирість його почутів. Саме це стало причиною того, що я просто не витримала тиску зі всіх боків і пішла… всі вважають сильною саме мене, але сильний та надійний у наших стосунках саме Девід. Це він, коли тато помер, підтримав мене, це він виводив мене із страшної депресії, це його надійне плече і почуття допомогли мені розпочати все спочатку і повірити в життя та кохання. Це його надійність та мужність дали мені можливість стати жінкою, а не бути весь час залізною леді... Бог нас нагородив і подарував нам найбільше щастя у нашому житті — нашу Соломію! Ми пройшли сім кіл пекла, ми падали і знову підіймались! І я підтримала його, коли він захотів обнулитись, забравши саме цінне у своє типерішнє та майбутнє життя, залишивши весь негатив, біль, та розчарування у минулому! Він почав все спочатку і почав потужно, повірте, він не зупиниться! Нам зараз складно, але ми віримо у найкраще і рухаємось вперед! Дякую всім, хто поруч, всім, хто розуміє, допомагає і підтримує!.

Пережив все это, сейчас они очень счастливы: 

мозговая ткаченко фото

Я впевнена, що тато зараз радіє, спостерігаючи за нами. Більше всього у житті він хотів, щоб я була щаслива... і я таки щаслива. 

Выступление Дэвида Аксельрода смотрите далее в видео.

Смотреть онлайн видео Алена Мозговая рассказала о конфликте с отцом из-за Дэвида Аксельрода

видео315640https://www.youtube.com/embed/U4mEjAmLQ282019-04-10T10:39:12+02:00http://hochu.ua/images/articles/92176_0.jpgT0H6M0S

Все выпуски проекта смотрите в разделе "Голос країни 9"

Фото: Facebook Алены Мозговой

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости