Гурт "Антитіла" оголосив зіркого гостя туру "Hello"

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

Гурт "Антитіла" незабаром вирушає у стадіонний тур "Hello" містами України. Перший концерт відбудеться вже 25 травня на "Арена Львів". "Антитіла" приготували багато сюрпризів для прихильників і одним з них став зірковий гість туру. Гурт тримав інтригу, і сьогодні на офіційних сторінках назвав ім’я артиста.

Спеціальним музичним гостем на всіх концертах туру "Hello" стане MELOVIN! Погодьтесь, чудові новини для всіх прихильників гурту і артиста, який нещодавно презентував Україну на "Евробаченні".

Фронтмен гурту Тарас Тополя обгрунтував рішення:

Related video

Чому MELOVIN? Тому що він самостійний, яскравий і безперечно талановитий артист зі своїм характером у музиці і у стилі. У нас багато схожого. Тож не запізнюйтеся на стадіони, і почуйте цього непересічного артиста наживо!.

Сам же  MELOVIN пояснив, чому погодився на співпрацю:

Пропозиція гурту "Антитіла" про співпрацю була неочікуваною для мене, але я, недовго думаючи, дав згоду. Заочно я давно знайомий з Тарасом, стежив за творчістю його колективу і радів їх досягненням. У хлопців дуже чесна музика, це підкупає. Багато разів чув схвальні висловлювання на мою адресу, він відчутно підтримував мене, коли я представляв Україну на "Євробаченні". Чого я чекаю від туру? Чекаю, що якомога, більше музикантів у нашій країні об'єднаються і будуть допомагати один одному, ми з "Антитілами" зробимо це, вийшовши на одну сцену.

Ось як стало відомо сенсаційну новину про колаборацію:

Смотреть онлайн видео Група Антитіла оголосили зіркого гостя туру "Hello"

видео315640https://www.youtube.com/embed/3tcXX-45cRg2019-05-03T09:56:24+02:00http://hochu.ua/images/articles/93235_0.jpgT0H6M0S

Стадіонний тур "Hello", у підтримку шостого однойменного альбому, стане найвидовищнішим і наймасштабнішим туром в історії гурту "Антитіла" — і справа не лише у розмірах майданчиків. Спеціально для концертів, які відбудуться в рамках туру готується live-шоу, сценографія та відеоряд, який буде транслюватися на великих екранах, які розташовані на унікальній сцені розміром з п‘ятиповерховий будинок. Сцена спроектована і створена спеціально для туру "Hello".І звичайно, глядачів як завжди, чекатиме якісний живий звук та розширена музична програма.

А ви чекаєте на цю музичну подію?

Фото: прес-служба