Войти
ХочУ
 • Как стать звездой танцпола? Как стать звездой танцпола?
 • Откровенное видеоинтервью с Олегом Винником Откровенное видеоинтервью с Олегом Винником
 • Топ корейских средств для кожи Топ корейских средств для кожи
 • ЭКСКЛЮЗИВ С АЛЕКСАНДРОЙ КУЧЕРЕНКО ЭКСКЛЮЗИВ С АЛЕКСАНДРОЙ КУЧЕРЕНКО
 • Интервью с Людмилой Барбир Интервью с Людмилой Барбир
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • Гурт "Антитіла" оголосив зіркого гостя туру "Hello"

  11:30 0
  Гурт "Антитіла" оголосив зіркого гостя туру "Hello"

  Гурт "Антитіла" незабаром вирушає у стадіонний тур "Hello" містами України. Перший концерт відбудеться вже 25 травня на "Арена Львів". "Антитіла" приготували багато сюрпризів для прихильників і одним з них став зірковий гість туру. Гурт тримав інтригу, і сьогодні на офіційних сторінках назвав ім’я артиста.

  Спеціальним музичним гостем на всіх концертах туру "Hello" стане MELOVIN! Погодьтесь, чудові новини для всіх прихильників гурту і артиста, який нещодавно презентував Україну на "Евробаченні".

  5 5 2

  Фронтмен гурту Тарас Тополя обгрунтував рішення: 

  тарас тополя фото

  Чому MELOVIN? Тому що він самостійний, яскравий і безперечно талановитий артист зі своїм характером у музиці і у стилі. У нас багато схожого. Тож не запізнюйтеся на стадіони, і почуйте цього непересічного артиста наживо!. 

  Сам же  MELOVIN пояснив, чому погодився на співпрацю:

  меловин тарас тополя

  Пропозиція гурту "Антитіла" про співпрацю була неочікуваною для мене, але я, недовго думаючи, дав згоду. Заочно я давно знайомий з Тарасом, стежив за творчістю його колективу і радів їх досягненням. У хлопців дуже чесна музика, це підкупає. Багато разів чув схвальні висловлювання на мою адресу, він відчутно підтримував мене, коли я представляв Україну на "Євробаченні". Чого я чекаю від туру? Чекаю, що якомога, більше музикантів у нашій країні об'єднаються і будуть допомагати один одному, ми з "Антитілами" зробимо це, вийшовши на одну сцену. 

  Ось як стало відомо сенсаційну новину про колаборацію:

  Смотреть онлайн видео Група Антитіла оголосили зіркого гостя туру "Hello"

  видео315640https://www.youtube.com/embed/3tcXX-45cRg2019-05-03T09:56:24+02:00https://hochu.ua/images/articles/93235_0.jpgT0H6M0S

  Стадіонний тур "Hello", у підтримку шостого однойменного альбому, стане найвидовищнішим і наймасштабнішим туром в історії гурту "Антитіла" — і справа не лише у розмірах майданчиків. Спеціально для концертів, які відбудуться в рамках туру готується live-шоу, сценографія та відеоряд, який буде транслюватися на великих екранах, які розташовані на унікальній сцені розміром з п‘ятиповерховий будинок. Сцена спроектована і створена спеціально для туру "Hello".І звичайно, глядачів як завжди, чекатиме якісний живий звук та розширена музична програма.

  А ви чекаєте на цю музичну подію?

  Фото: прес-служба

  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA