Ведущая программы "Вікна-новини" Ольга Кучер дебютировала в кино

Ведущая программы "Вікна-новини" Ольга Кучер дебютировала в кино

Пока все внимание мира обращено к Каннскому кинофестивалю, у нас появились новости от украинской киноиндустрии. Так, стало известно о том, что ведущая программы "Вікна-новини" Ольга Кучер дебютировала в кино.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Как сообщает канал СТБ, ведущая информационно-аналитической программы "Вікна-новини" на СТБ Ольга Кучер снялась в короткометражном фильме "Людина з фотоапаратом" Виталия Кикотя. Картина принимает участие в кинофестивале "Молодість" сразу в двух конкурсных программах: "студенческое кино" и "национальный конкурс/короткометражная лента".

О первом актерском опыте, своей роли и сюжете фильма Ольга Кучер рассказала подробнее.

 
Ольга Кучертелеведуча

Наш режисер, з яким ми працювали у "Вікнах" над спецпроектами, Віталій Кікоть, запропонував мені роль. Ми з ним давно знайомі і мені завжди було цікаво з ним працювати. Зокрема, наш останній спільний проект – це серіал "Культутні люди", що виходив у "Вікнах". У стрічці "Людина з фотоапаратом" мова іде про талановитого, але непутящого фотографа. Який, аби підзаробити грошей, знімає місця злочину для міліції. Все відбувається на зламі епох – на початку 90-х. Можете собі уявити, розруха. Мізерні копійчані зарплати. Брак всього – від продуктів до вбрання.А головне – брак можливостей. Коли ти не знаєш навіть, що буде завтра, не те, що – думати про втілення своїх мрій. Мені дісталася роль дружини головного героя. Вона – дочка успішного партійного діяча цілком могла мати інше, "успішніше" життя. Але закохалася у фотографа і тепер скніє разом з ним.

– рассказывает Ольга.

Ольга Кучер не скрывает, что перевоплотиться в депрессивную, но молодую женщину, которая поверила в гений своего мужа и, в конечном итоге, осталась ни с чем — было настоящим вызовом для нее.

ольга кучер фото

ольга кучер фото

Тут не має розкішних суконь чи макіяжу. Мене перетворили на абсолютно змучену жінку, у якої давно згасли очі. Я життєлюб за натурою і мені було вкрай важко перевтілитися у абсолютний антипод. Того, хто ніби перестав любити і себе, і чоловіка, і все життя. 

, – добавила ведущая.

Съемки эпизодов с Ольгой длились две недели в помещениях "Киевнаучфильм".

ольга кучер кино

Ми там страшенно намерзлилися. Тож зіграти мученицю через це було не так вже і важко. Жартую. Звичайно, це неоціненний досвід. Вміння блискавично змінювати образ. Змусити себе відчувати інакше, дивитися на світ під іншим кутом – все це для мене було так незвично, але, безперечно, надзвичайно цікаво. Я велика прихильниця молодого кіно і останні роки постійно готувала матеріали про учасників і переможців Міжнародного кінофестивалю "Молодість". Тож зараз страшенно хвилююся, аби стрічка Віталія була оцінена і могла отримати нагороду. 

48 Киевский международный фестиваль "Молодість" пройдет в Киеве с 25 мая по 2 июня.

Читать также "Про весну": Кристина Соловий презентует клип на песню из альбома "Любий друг" (ВИДЕО)

А пока что смотрите фото звезд с красной дорожки Каннского кинофестиваля.

Фото: пресс-служба СТБ

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости