Чим цікавий новий тизер-трейлер історичного екшену "Захар Беркут" (ВІДЕО)

Чим цікавий новий тизер-трейлер історичного екшену "Захар Беркут" (ВІДЕО)

Творці історичного екшену "Захар Беркут", знятого за мотивами однойменної повісті Івана Франка, презентували в Україні тизер-трейлер стрічки. Головні деталі та особливості роботи далі у матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Фільм "Захар Беркут" у національний прокат вийде вже цієї осені, а саме 10 жовтня 2019 року.

Нещодавно, 6 червня тизер-трейлер кіно режисера Ахтема Сеітаблаєва став доступний на офіційних сторінках проекту (YouTube та Facebook), а також на екранах українських кінотеатрів.

Продюсер фільму Єгор Олесов зазначає, що такий формат є досить новим для українського кіно:

 
Єгор Олесов Продюсер фільму

Тизер-трейлер для України доволі новий формат, традиційно з таким типом контенту працюють голлівудські мейджори на етапі, коли ще триває робота над пост-продакшеном фільму. Жанр, міцна історія, якісні спецефекти, міжнародний каст, партнери, зрештою, величезна увага від професійної та глядацької аудиторії — все це диктує свої правила. Масштаб проекту досягнув такого рівня для нашої індустрії, що треба робити трішечки більше ніж завжди.

Нагадаємо, історичний екшен "Захар Беркут" був знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Новий тизер-трейлер розставляє смислові акценти фільму, не порушуючи секретів головної сюжетної лінії та арки персонажів. Водночас, довгі панорами гірських масивів, картини побуту давніх карпатців й кадри попелищ залишених Монгольською ордою знайомлять глядачів з атмосферою, настроєм та центральним конфліктом фільму.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Зйомки кіно – захопливий творчий процес, що вимагає багато зусиль та часу на підготовку. Рокі Майерс (@rocky_myers), який зіграв Івана Беркута, розповів про початок своєї роботи над історичним екшеном #ЗахарБеркут: ⠀ «Коли я дізнався, що можу поїхати до України, дуже зрадів. Ніколи не думав, що в мене буде шанс сюди потрапити та зніматися в кіно. Та коли мені надіслали сценарій, я був щасливий взяти участь у чомусь настільки грандіозному! ⠀ Ця епічна історія зрозуміла кожному з нас. Я одразу відчув зв’язок зі своїм героєм. Вже пізніше я дізнався про можливість працювати з Робертом Патріком, Томмі Фленаганом, Елісон Дуді, Алексом, Поппі та талановитими українськими акторами. Усе це склалося в щось велике, частиною чого я хотів стати. ⠀ Підготовчий період у нас був довгий, але веселий, мені сподобалося. Тренування по бою та трюкам, навчання верховій їзді, довга фізична підготовка та, звісно, ґрунтовний аналіз сценарію, аби якнайкраще вжитися в роль та зрозуміти історичний період, як жили люди в Україні у 13 сторіччі». ⠀ Побачимося в кіно вже 10.10.19! ⠀ #уСвободіМояСутність #ЗахарБеркут #TheRisingHawk

Публикация от zakhar_berkut (@zakharberkut_film)

Зйомки стрічки пройшли влітку минулого року неподалік Синевірської Поляни на Закарпатті й під Києвом. Цікаво, що на натурному майданчику звели масштабну декорацію гірської ущелини 200 метрів завдовжки, 12 метрів заввишки і 10 метрів у ширину. Такі значні та коштовні декорації — майже безпрецедентний випадок для української кіноіндустрії.

У грудні минулого року команда вперше познайомила глядачів з кадрами із майбутнього фільму. Тоді був презентований перший тизер проекту.

Більше новин у розділі "Новости шоу-бизнеса".

Читать также В Шотландии застрелили звезду фильма "На игле-2" Брэдли Уэлша

Фото: прес-служба та Інстаграм

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости