Войти
ХочУ
 • Уход за лицом: секреты звезд Уход за лицом: секреты звезд
 • Откровенно с Michelle Andrade: видео Откровенно с Michelle Andrade: видео
 • ЭКсклюзивное интервью С JAY ЭКсклюзивное интервью С JAY
 • Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве
 • 11 минут с Андреем Хлывнюком 11 минут с Андреем Хлывнюком
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • "У мене мало подруг, але є сестра": Ольга Фреймут впервые дала интервью с сестрой и раскрыла секрет их дружбы

  0
  "У мене мало подруг, але є сестра": Ольга Фреймут впервые дала интервью с сестрой и раскрыла секрет их дружбы

  Украинская телеведущая Ольга Фреймут — одна из тех звезд, кто очень редко дает интервью, а с близкими людьми — и подавно. Но на днях Ольга Фреймут вместе со своей родной младшей сестрой Юлией появилась в интервью и фотосессии, раскрыв много личных моментов.

  Звезда украинского ТВ Ольга Фреймут вместе с сестрой Юлей стала героиней интервью издания Harper's Bazaar Ukraine. Впервые украинская публика увидела девушек в совместной фотосесии и узнала такие откровения.

  4,7 5 1

  Самые интересные моменты беседы публикуем далее.

  ольга фреймут с сестрой

  В интервью Ольга Фреймут рассказала, что положило начало их крепкой дружбе с сестрой.

   
  Ольга Фреймуттелеведущая

  Все починається з дитинства. З самого малечку батьки нас вчили триматися гуртом. Коли народилася Юля — мені було 10 років. Мама багато працювала, тому після школи я прала пелюшки, прасувала і гуляла з сестрою. Мені довірили її, як дорослій. І я, як доросла, взяла на себе цю відповідальність, хоча не можу сказати, що раділа бути нянею в такому ранньому віці. Коли ж народилася моя Злата, Юлі було 14 років. Вона пропустила півроку школи, щоб бути зі мною в Англії, не спати ночами, доглядаючи за Златою, поки я лежала в лікарні з серйозним діагнозом. Разом ми переживали злети та падіння, втікали від підозрілих шанувальників, багато подорожували… Згодом я стала хрещеною мамою її доньки Ґабріель, яку люблю не менше за своїх дітей. Секрет нашої любові, дружби, криється у мудрості батьків – це обов’язки, доручені нам з Юлею в дитинстві. А не лише спільні забави у пісочницях.

  Ольга Фреймут признается, что Юля для нее — особенный человек.

  ольга и юля фреймут

  У мене немає друзів, є приятельки. Єдиний друг – мій чоловік. І я дорожу нашими стосунками найбільше. Йому довіряю все. Юля і мама – подруги, яким також можу довірити майже все. 

  Ольга и Юля вместе работают. И, как стало известно, очень много друг друга вдохновляют. 

  ольга фреймут сестра

  Ольга: Юля дуже наполеглива. За освітою вона — дипломат, тому легко веде переговори. Дуже легка на підйом. Якщо потрібно зранку вилітати в Америку — вона буде перша стояти на порозі з укладкою, макіяжем, валізою і посмішкою. Все робить миттєво — і рішення приймає також блискавично.

  Юля: Оля мене вражає своєю мудрістю. Коли потрібно щось вирішити чи на щось наважитися — вона може однією фразою все розкласти по місцях. І вона жіночна. Я бачила її в різних життєвих обставинах і умовах — Оля завжди елегантна і доглянута.

  Читать также Стас Шуринс впервые выпустил песню и клип на украинском языке: премьера "Перемагай"

  При том, что сестры имеют много общего, есть то, в чем они кардинально не сходятся.

  сестры фреймут фото

  Юля: Практичність. Оля не знає, скільки коштує молоко. І на якій станції метро вийти. Вона і метро не знає (сміється).

  Ольга: Юля дуже комунікабельна і відкрита. Вона вміє робити подарунки. А я — ні. На День святого Миколая сестра подарувала мені колекцію кіндерів-кажанів 90-х років, про яких я мріяла в школі. Вона купує мені рідкісні книги на аукціонах. У Юлі бездоганний смак і добре серце. Мушу визнати, що я холодніша.

  Читать также Егор Крид выпустил трек "Грехи" и попал в скандал с плагиатом (ГОЛОСОВАНИЕ)

  Вот такие откровенные были сестры Фреймут в интервью. А мы напоним, что сегодня также обсуждают первое интервью Бари Алибасова после комы.

  Фото: harpersbazaar.com.ua

  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA