"У мене мало подруг, але є сестра": Ольга Фреймут впервые дала интервью с сестрой и раскрыла секрет их дружбы

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

Украинская телеведущая Ольга Фреймут  — одна из тех звезд, кто очень редко дает интервью, а с близкими людьми — и подавно. Но на днях Ольга Фреймут вместе со своей родной младшей сестрой Юлией появилась в интервью и фотосессии, раскрыв много личных моментов.

Звезда украинского ТВ Ольга Фреймут вместе с сестрой Юлей стала героиней интервью издания Harper's Bazaar Ukraine . Впервые украинская публика увидела девушек в совместной фотосесии и узнала такие откровения.

Самые интересные моменты беседы публикуем далее.

Related video

В интервью Ольга Фреймут рассказала, что положило начало их крепкой дружбе с сестрой.

Ольга Фреймуттелеведущая

Все починається з дитинства. З самого малечку батьки нас вчили триматися гуртом. Коли народилася Юля — мені було 10 років. Мама багато працювала, тому після школи я прала пелюшки, прасувала і гуляла з сестрою. Мені довірили її, як дорослій. І я, як доросла, взяла на себе цю відповідальність, хоча не можу сказати, що раділа бути нянею в такому ранньому віці. Коли ж народилася моя Злата, Юлі було 14 років. Вона пропустила півроку школи, щоб бути зі мною в Англії, не спати ночами, доглядаючи за Златою, поки я лежала в лікарні з серйозним діагнозом. Разом ми переживали злети та падіння, втікали від підозрілих шанувальників, багато подорожували… Згодом я стала хрещеною мамою її доньки Ґабріель, яку люблю не менше за своїх дітей. Секрет нашої любові, дружби, криється у мудрості батьків – це обов’язки, доручені нам з Юлею в дитинстві. А не лише спільні забави у пісочницях.

Ольга Фреймут признается, что Юля для нее — особенный человек.

У мене немає друзів, є приятельки. Єдиний друг – мій чоловік. І я дорожу нашими стосунками найбільше. Йому довіряю все. Юля і мама – подруги, яким також можу довірити майже все.

Ольга и Юля вместе работают. И, как стало известно, очень много друг друга вдохновляют.

Ольга: Юля дуже наполеглива. За освітою вона — дипломат, тому легко веде переговори. Дуже легка на підйом. Якщо потрібно зранку вилітати в Америку — вона буде перша стояти на порозі з укладкою, макіяжем, валізою і посмішкою. Все робить миттєво — і рішення приймає також блискавично.

Юля: Оля мене вражає своєю мудрістю. Коли потрібно щось вирішити чи на щось наважитися — вона може однією фразою все розкласти по місцях. І вона жіночна. Я бачила її в різних життєвих обставинах і умовах — Оля завжди елегантна і доглянута.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

При том, что сестры имеют много общего, есть то, в чем они кардинально не сходятся.

Юля: Практичність. Оля не знає, скільки коштує молоко. І на якій станції метро вийти. Вона і метро не знає (сміється).

Ольга: Юля дуже комунікабельна і відкрита. Вона вміє робити подарунки. А я — ні. На День святого Миколая сестра подарувала мені колекцію кіндерів-кажанів 90-х років, про яких я мріяла в школі. Вона купує мені рідкісні книги на аукціонах. У Юлі бездоганний смак і добре серце. Мушу визнати, що я холодніша.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Вот такие откровенные были сестры Фреймут в интервью. А мы напоним, что сегодня также обсуждают первое интервью Бари Алибасова после комы .

Фото:  harpersbazaar.com.ua