Дежавю на стрічку Девіда Лінча "Твін Пікс": Христина Соловій презентує кліп "Любий друг" (ВІДЕО)

Дежавю на стрічку Девіда Лінча "Твін Пікс": Христина Соловій презентує кліп "Любий друг" (ВІДЕО)

Сьогодні радісний день для прихильників співачки, яка продовжує популяризувати українську пісню, — Христини Соловій. З радістю оголошуємо прем'єру кліпу "Любий друг", а також ділимося з вами ексклюзивними фото!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Доки наші читачі обговорювали новинку від Стаса Шурінса та співачки Пінк, нагадала про себе музичними новинами підопічна Святослава Вакарчука. 21 червня Христина Соловій презентує кліп-дежавю на стрічку Девіда Лінча "Твін Пікс".

"Любий друг" — пісня з однойменного альбому Христини Соловій. В альбом увійшло одинадцять пісень, чотири з яких вийшли окремими синглами, разом з відеокліпами, — "Хто, як не ти", "Fortepiano" та "Шкідлива звичка", "Про весну". Альбом увійшов до рейтингу ТОП-18 найкращих українських альбомів 2018 року. 

Любий другсоловій

Відео на пісню "Любий друг" з однойменного альбому Христини Соловій зняли у травні в Києві. Реалізував задум відтворити "Твін Пікс" режисер Юрій Радковський, а партнером Христини й головним героєм кліпу став відомий канадський режисер, продюсер та актор Істан Розумний.

соловий любий друг

Ось що говорить Юрій Радковський про відео:

 
Юрій Радковськийрежисер

Сюжетна історія кліпу "Любий друг" дуже проста — було одне життя, історія дорослих вже людей, які з дитинства прожили в гармонії. Потім їх історія скінчилася й розпочалася інша — історія наших героїв, яку зіграли Христина Соловій та Істан Розумний. Це відео про спорідненість душ —про те, що ми часто відчуваємо, але не можемо пояснити словами. Мені хотілося нагадати, щоб люди концентрувались на тому що у них всередині, в душі. Що є хтось поруч, такий самий як ти. Що не треба боятися, треба кайфувати, вірити й віддавати. Що віддав — то твоє, в цьому сенс життя. Це найголовніше в кліпі.

Прокоментувала новий кліп "Любий друг" і сама Христина Соловій:

христина соловій фото

Таємнича атмосфера "Твін Піксу" Девіда Лінча, надихнула мене ще під час створення пісні, у її звучанні і знайшла своє логічне продовження у візуалізації. Рідність душ і їх існування у різних часопросторах — тема, яка завжди мене хвилювала. Я певна, що ця історія зрезонує у багатьох душах. Ми не завжди можемо пояснити той дивний зв‘язок, який виникає між різними, на перший погляд людьми. Шукаємо цьому пояснення, аналізуємо, звертаємось до психологів і різних "відаючих". Існують мрійники, котрі вірять, що ми проживаємо не одне життя і маємо шанс зустріти свою рідну душу. 

Істан Розумний про роботу над кліпом:

любий друг клип соловий

Для мене було честю знятися в унікальному кліпі "Любий друг". А особливо - мати можливість спіпрацювати з яскравою й талановитою Христиною Соловій, це дало мені особливе натхнення. 

Христина Соловій — активістка руху захисту тварин, і задля того щоб знову привернути увагу суспільства до проблеми, залучила до зйомок довгохвосту сову на ім’я Міднайт та двох лисів — дорослого Ніксі і лисяче щеня Рудольфа. Всі герої зі світу тварин почувалися задоволеними й отримали більше уваги й турботи, ніж інші учасники знімального процесу.

любий друг смотреть онлайн клип

Приручити лиса — означає стати йому другом. Наші лиси — не актори, а звірі, врятовані з хутряної ферми. У зйомці вони були задіяні не більше години і були самими собою. Маю надію, що людям, котрі ще купують одяг з хутра, наступного разу захочеться зупинитися й врятувати від жорстокої смерті рудого друга. 

Із задоволенням пропонуємо вам оцінити новий кліп Христини Соловій "Любий друг"!

Смотреть онлайн видео Христина Соловій презентує кліп-дежавю на стрічку Девіда Лінча "Твін Пікс"

видео315640https://www.youtube.com/embed/yQChr7bqwrk2019-06-21T10:03:43+02:00http://hochu.ua/images/articles/93235_0.jpgT0H6M0S

Більше новин про зірок шукайте у розділі "Новости шоу-бизнеса".

Фото: Віктория Квітка, Юрій Грязнов

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости