"Темний бік любові": группа "Balaklava Blues" презентувала кліп, присвячений проблемі насильства (ВИДЕО)

"Темний бік любові": группа "Balaklava Blues" презентувала кліп, присвячений проблемі насильства (ВИДЕО)

Нові герої українського електро-фольку, дует Balaklava Blues презентують дебютний кліп "MACHINA". Подробнее о видео и его идее — далее в статье.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Пісня та кліп присвячені гострій проблемі, яка хвилює багатьох людей в різних країнах світу. Йдеться про різного типу насильство — фізичне, сексуальне, психологічне, чи навіть вербальне.

Кліп зняли на пісню з першого альбому "Fly", який в червні 2019 отримав чотиризіркову (****) рецензію британського видання Songlines , як "один з найбільш іноваційних та емоційно потужних проектів європейської музичної сцени".

Balaklava Blues

Кліп "MACHINA" зняв режисер Олександр Фразе-Фразенко, який знайшов у мережі альбом Balaklava Blues “Fly”, й написав на facebook сторінку гурту, що хоче зняти для них відео. Марічка Марчик, вокалістка Balaklava Blues про пісню та кліп "MACHINA": 

 
МарічкаВокалістка "Balaklava Blues"

Коли ми з Марком працювали над альбомом “Fly” – хотіли висвітлити теми, які нас гостро хвилюють: Як люди вирішують питання близьких інтимних відносин в умовах війни, коли навколо постійний стрес, порушена психіка, а близька тобі людина знаходиться в недоступній відстані у часі та просторі? Ми запитували українських військових, як вони дають собі раду, і почули багато найдзвичайних, інколи жахливих та сюреалістичних історій, які важко уявити в ситуації звичайного мирного життя. Почуте ми втілили в компіляції пісень з відомими цитатами, виринаючими з підсвідомості. У кліпі, який презентує цю підсвідомість. Щоб позбутися проблеми чи травми - треба подивитися їй в обличчя. Треба сміливо про неї говорити. Ми про неї написали пісню й зняли кліп.

Про пісню "MACHINA":

Balaklava Blues

Коли ми познайомилися з Марічкою, вона поділилася зі мною дитячими спогадами зі свого радянського дитинства. Мені, як канадцю, вони були дуже цікавими й незвичними. Часом жорстокими та незрозумілими. Це допомогло заглибитись в підсвідоме не лише моєї жінки, але і великої кількості людей, які виросли з одного дитинства. Один з цих спогадів — дивний віршик "Їхала машина тьомним лєсом". Ми переосмислили його й надали нового змісту, проекуючи на складні, заплутані та часом жорстокі людські стосунки. 

Олександр Фразе-Фразенко, режисер, про кліп "MACHINA":

Balaklava Blues:

Це відео — про чоловіка і жінку, про їхні колізії, бо не буває все гладко в людських стосунках. Цікаво, що в мозку людини одна й та сама ділянка відповідає за кохання і ненависть. Вічний пінпонґ почуттів, який ми мусимо контролювати, інакше смерть. Ось про цей темний бік любові і є MACHINA. 

Про Balaklava Blues:

Дует народжений під час революції 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, де канадський панк-музикант Марко Марчик і українська співачка Марічка Марчик зустрілися й покохали одне одного. Balaklava Blues побудований на українському фольклорі, з елементами електронної музики. Їхнє шоу завжди супроводжується відеорядом, складеним з сучасних документальних кадрів, чорно-білих архівних кіно-матеріалів і радянського кінематографу, яким зомбували не одно покоління людей.

Музика Balaklava Blues виконувалася музикантами в спектаклі “Counting Sheep” Білоруського Вільного Театру, який тріумфально пройшов на лондонській сцені протягом січня-березня 2019 року.

Также не пропустите: как подобрать косметику для разного типа кожи — интервью с экспертом?

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости