KAZKA настигла судьба Леди Гаги и Кэти Перри: группа обратилась к поклонникам с серьезным заявлением

KAZKA настигла судьба Леди Гаги и Кэти Перри: группа обратилась к поклонникам с серьезным заявлением

KAZKA — один из самых любимых украинских коллективов. Но недавно с группой произошел инцидент, заставивший обратиться к поклонникам их таланта.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Напомним, что недавно группа KAZKA презентовала трек "Пісня Сміливих Дівчат". Но вместе с ажиотажем и положительными отзывами композиция получила и свою порцию негатива.

Как оказалось, песня была заблокирована. Группа решила обратиться к поклонникам с объяснением ситуации. Публикуем текст без изменений.

Ви знаєте, що спільного між гуртом KAZKA, LADY GAGA та KATY PERRY? Всі ми знайомі з блокуванням власного оригінального контенту на YouTube.

У відповідь на ваші численні питання, ми вирішили розставити всі крапки над "і" в історії з блокуванням нашого відео.

Кілька тижнів тому наша "Пісня Сміливих Дівчат", що набрала на той час понад три мільйони переглядів, була заблокована. Формальним приводом для блокування став необґрунтований страйк у зв'язку з "неоригінальністю контенту". Нам знадобилося два тижні, аби розібратися з нічим не мотивованою черговою атакою на нас. Але найнеприємніше те, що маючи всі підстави, ми поки навіть не можемо звернутися до суду, адже не знаємо особу відповідача.

Сьогодні "Пісня Сміливих Дівчат" знову доступна на YouTube і вона набирає все більше і більше переглядів. Кілька днів тому був презентований ремікс на неї, а найближчим часом з'явиться і відеокліп. Спасибі всім, хто підтримує нас. Ви — KAZKOVI! А ми й надалі продовжуватимемо робити якісний і оригінальний контент, прославляти нашу країну та її людей на весь світ, адже в цьому наша сила.

Дякуємо за віру і любов! Твоя KAZKA!

группа казка фото

Мы продолжаем следить за обновлениями по теме и предлагаем вам оценить нашумевший трек "Пісня Сміливих Дівчат".

Смотреть онлайн видео Группа KAZKA обратилась к поклонникам с серьезным заявлением

Смотрите в нашем материале плейлист из треков актрисы Екатерины Варченко. Все самое интересное по ссылке.315640https://www.youtube.com/embed/JB0X_l9MBP02019-08-12T00:00:00+02:00http://hochu.ua/images/articles/93013_0.jpgT0H6M0S

Больше новостей о звездах ищите в разделе "Новости шоу-бизнеса".

Фото: соцсети

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости