Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності" до Дня Незалежності: подробиці підготовки

Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності" до Дня Незалежності: подробиці підготовки

Україна готується до чергової річниці Дня Незалежності, і у нас є новини з цього приводу.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

До 24 серпня готуються по всій країні масштабні заходи. Один із них — "Хода Гідності". Це масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти.

І перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі "Антонов" у Києві. Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності".

Ось що вони говорять з цього приводу:

 
Бадоєв та Коляденкорежисери заходу

День Незалежності — це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є, з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!

А ви доєднаєтесь до "Ходи Гідності"? 

Читать также Вера Брежнева впервые стала героиней Vogue и рассказала об отношениях с Константином Меладзе

Також нагадаємо, що в День Незалежності покажуть "Світ навиворіт. Рекордний політ" — документальний фільм Дмитра Комарова.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости