Войти
ХочУ
 • Уход за лицом: секреты звезд Уход за лицом: секреты звезд
 • Откровенно с Michelle Andrade: видео Откровенно с Michelle Andrade: видео
 • ЭКсклюзивное интервью С JAY ЭКсклюзивное интервью С JAY
 • Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве
 • 11 минут с Андреем Хлывнюком 11 минут с Андреем Хлывнюком
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • "Роздягни мене": O.TORVALD і YULIA YURINA презентували спільний провокаційний трек (ВІДЕО)

  0
  "Роздягни мене": O.TORVALD і YULIA YURINA презентували спільний провокаційний трек (ВІДЕО)

  Починаємо ранок з чудових музичних новин. O.TORVALD і YULIA YURINA презентували спільний трек. Зустрічайте новинку "Роздягни мене" на ХОЧУ!

  O.TORVALD презентували спільний кліп з учасницею гурту YUKO — Юлею Юріною, який має провокативну назву "Роздягни мене". 

  2 5 1

  У новому відео, режисером якого став Delta Arthur, артисти розкриваються на новій території. Кліп на межі сну і реальності, між почуттями і відчуттями. Світ дотиків та подихів. Зйомки тривали два дні, а для досягнення незвичних образів та антуражу були пофарбовані одяг, музичні інструменти, волосся та обличчя. У відео також з’являється барабанщиця гурту O.TORVALD — Hebi.

  Ось що з цього говорить Женя Галич:

  роздягни мене

  Ми довго не могли визначитись з режисером для цього кліпу, адже хотілось спробувати щось кардинально інше від наших звичних образів, а потім я згадав про Дельту. У нього дуже нетиповий погляд на речі, і він представник нового покоління. 

  Юля Юріна також поділилася враженнями від зйомок кліпу "Роздягни мене":

  роздягни мене клип

  премьера клипа роздягни мене

   З Дельта Артуром було цікаво і комфортно працювати. Нові ідеї народжувались буквально на знімальному майданчику. Однак, один найголовніший висновок для себе я зробила після зйомок: більше ніколи в житті не погоджусь лити на себе неонову фарбу, якщо не буду впевнена, що вона добре змивається. Якщо добре пошукати, то і досі можна знайти її залишки в моєму волоссі. 

  Вперше трек було презентовано на Atlas Weekend у липні, а виступ закінчився несподіваним поцілунком Жені Галича та Юлії Юріної. Це викликало неабиякі обговорення серед прихильників обох артистів. Влітку вони також разом виступили на фестивалі "Файне місто" у Тернополі, "Хортиця Фрідом" у Запоріжжі. Щодо початку спільної роботи і процесу створення треку, Женя Галич розповідає:

  роздягни мене клип

  Музика прийшла поки я був у душі. Протягом ще декількох хвилин на диктофоні вже був майже готовий приспів. А ще через 2 години я вже знав, що хочу зробити цей трек саме з Юлею. Не можу пояснити чому саме вона, напевно це було інтуїтивне рішення. Я просто розумів, що окрім неї цей трек не зробить ніхто інший. Вона дуже багато привнесла своїх ідей та думок, це повноцінна колаборація двох артистів. 

  А Юля додає:

  роздягни мене клип видео

  Над цим треком ми працювали з початку літа. Для мене це великий експеримент і авантюра, адже я раніше не виступала за межами рідного гурту під власним ім’ям. Женя зателефонував і запропонував зробити фіт, маючи тільки приспів, від нього і відштовхнулись у подальшій роботі над піснею. Хлопці підтримували будь-які ідеї і пропозиції, ми багато чого пробували у звучанні треку. На мій погляд, це не схоже на музику O.TORVALD, і не схоже на YUKO. У цьому і цінність цього дуету. 

  Зустрічайте новинку!

  Смотреть онлайн видео O.TORVALD feat. YULIA YURINA - Роздягни мене

  видео315640https://www.youtube.com/embed/QeDzVTKucCo2019-09-11T16:50:20+02:00https://hochu.ua/images/articles/93013_0.jpgT0H6M0S

  Також дивіться новинку від Наталі Могилевської

  Фото: прес-служба

  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA