"Добрий митець це мертвий митець": стартував прокат нового фільму Олексія Залевського

"Добрий митець це мертвий митець": стартував прокат нового фільму Олексія Залевського

В мережі кінотеатрів "Оскар" стартував прокат другої авторської стрічки Олексія Залевського "Добрий митець це мертвий митець". 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Напередодні прокату режисер запросив друзів, журналістів та зірок на прем’єрний показ та вечірку в кінотеатрі "Оскар". Сюди завітали і ведуча Соломія Вітвіцька і Ілля Чічкан з Машою Шубіною і співачки Кіра Мазур та Lavika, Марта Адамчук, піаніст Євген Хмара, співачка Наталка Карпа, телеведучий Ігор Кондратюк, танцівники Максим Леонов та Ігор Кузьменко, актор Арам Арзуманян, дует On I Ona, телеведучий Микола Матросов, директор кінотеатру Жовтень Людмила Горделадзе, та інші.

Фільм був знятий в рекордні строки — всього за 6 діб без державного фінансування. Да, так буває! Авторська незалежна стрічка — це вже друга робота режисера та відомого дизайнера Олексія Залевського.

добрий митець

Моє авторське кіно – напівреаліті, яке так любить публіка. Стрічка розраховане на широке коло глядачів. Кожен точно знайде для себе тут кілька тем для роздуму. Через гротескну призму всі ми можемо поглянути на себе та свої вчинки. 

— каже автор стрічки та режисер Олексій Залевський.

Творчій експеримент та провокація режисера полягає в залученні непрофесійних акторів на більшість ролей у стрічці. Це працівники туристичної галузі, які опинилися в одному місці в один час. Часто актори не знають сценарію та не мають заготовлених реплік. Все це робить стрічку наближеною до реальності та непередбачуваною. Режисер отримує "живі" реакції на ситуації, які створює на знімальному майданчику.

добрий митець це мертвий митець

За сюжетом всі дії розгортаються в Туреччині. Тут кілька аніматорів, ролі яких виконують професійні актори — Сергій Булін, Олена Філонова та Сергій Величанськи намагаються розважити гостей — представників туристичної галузі, які вже багато чого бачили. Наскільки далеко готові зайти аніматори заради слави та уваги публіки?

Фільм було знято за підтримки міжнародного туроператора TEZ TOUR.

добрий митець це мертвий митець

Ми вирішили підтримати зйомки фільму, адже для нас, як для провідного туристичного оператора важливо дарувати людям незабутні емоції. Завдяки фільму, глядачі ніби зможуть "продовжити" свою відпустку в Туреччині, побачити себе зі сторони або краще зрозуміти нашу роботу. 

— додає Аркадій Маслов, комерційний директор TEZ TOUR в Україні.

Стрічка починається зі сцени захоплення заручників в літаку, причому пасажири рейсу не знають про те, що на борту відбуваються зйомки фільму. З цього моменту туристи опиняються в середині справжнього "реаліті" і самі стають акторами. Хто виживе в цій шаленій розвазі?

В фільмі йдеться зокрема про самотність та про пошуки любові, про помсту та приниження, про жагу слави та гроші, про дитячі травми та булінг. Також у фільмі використовується багато авторської музики. Зокрема, 14 треків до нього написав та виконав відомий піаніст й композитор Євген Хмара. Виконавицями пісень є Кіра Мазур та ILLARIA, Marina Lecomber (Великобританія), Jack Lecomber by ZHEGE (Великобританія).

А ви вже дивилися прем'єру? 

Також не пропустіть: інтерв’ю з Людмилою Барбір — про чоловіка, другу вагітність і чому обрала Дмитра Жука в "Танцях з зірками 2019"

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости