Войти
ХочУ
 • Уход за лицом: секреты звезд Уход за лицом: секреты звезд
 • Откровенно с Michelle Andrade: видео Откровенно с Michelle Andrade: видео
 • ЭКсклюзивное интервью С JAY ЭКсклюзивное интервью С JAY
 • Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве
 • 11 минут с Андреем Хлывнюком 11 минут с Андреем Хлывнюком
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • Олег Панюта святкує день народження: 10 життєвих принципів телеведучого

  0
  Олег Панюта святкує день народження: 10 життєвих принципів телеведучого

  7 листопада ведучий інформаційно-аналітичного щотижневика "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою" на каналі "Україна" Олег Панюта святкує свій день народження.

  До свого 49-річчя ведучий поділився із читачами ХОЧУ своїми життєвими принципами, які допомагають йому відчувати себе успішним та щасливим.

  5 5 1

  Рекомендуємо взяти до уваги наступні пункти від зірки українського ТБ.

  Жодного дня без співу

  Мені подобається співати, і не лиш у дУші. Спів допомагає налаштуватися на позитивний лад, вивільняє добрі емоції. Висновки вчених переконують, що від того чи іншого музичного твору залежить не лише настрій людини, а й її психологічний стан, та навіть фізичне здоров‘я. Тож, спокійна мелодія увечері, чи бадьоре наспівування вранці гарантують чудовий настрій!

  олег панюта фото

  Пішки —  до гарного самопочуття

  У лісі, полі, парку, на чистому повітрі. Це час, коли ти можеш подумати про день, що минув — що вдалося зробити, спланувати прийдешній день. Та й для здоров’я це дуже корисно, бо нині ми вкрай мало рухаємось. Дякую дружині, що не дає мені "розслаблятись".

  олег панюта день рождения

  Бути найкращим

  І не обов‘язково при цьому бути першим. Багато хто вважає, що лідерство — це сенс усього життя. Для мене головне — зробити те, що я можу якомога краще. І бути при цьому впевненим, що ця робота допомагає людям у повсякденному житті долати труднощі та негаразди.

  Родина — найважливіша частина твого життя

  Знаєте, неважливо, з ким ти, важливо — хто поруч із тобою. Це твій Всесвіт, твої Альфа і Омега. Тут ти береш свої життєві сили, наповнюєш кожен день посмішками, настроєм, успіхами та планами. Щопотужніше твоє джерело натхнення, тим міцніше та впевненіше ти стоїш на Землі.

 • Друзі — це твій скарб

  І ставитись до них треба, як до чогось дуже цінного. Це не просто знайомі та близькі тобі по духу люди, це — частина тебе. Десь суперечлива, десь незвична, інколи взагалі іншої статі, але це теж — опора і натхнення твого життя.

  Найкращий відпочинок — тиша

  Принаймні, нині для мене. Хочеться інколи заховатися від гамірного середовища, тих, хто постійно кудись поспішає. Інколи і сам буваю таким, але комфорт відновлюю, слухаючи, як дзвенить повітря у суцільному спокої.

  Гроші — не самоціль

  Я згадую свої перші заробітки на початку 90-х, як ми з дружиною розподіляли невеличкий бюджет, при цьому відкладаючи гроші Антону на якісь дитячі забавки. Нині — інші цифри, але людині насправді треба небагато, і гроші — точно не головне. Так, вони дають уявну свободу, але разом з тим — і головний біль. Чи потрібен він тобі — кожен вирішує сам.

  олег панюта фото

  Неможливо встигнути все

  Сьогодні такий стрімкий світ навколо, що навіть я, який звик до життя у постійному інформаційному вирі, інколи відчуваю себе, як персонаж Аліси у книзі Льюїса Керрола, коли, аби кудись потрапити, треба бігти удвічі швидше. Але час і досвід показують, що неможливо осягнути все, тому варто все-таки зосередитися на найважливішому для тебе тут, сьогодні, в цей момент, у цьому житті.

  Твій вигляд — твоя візитівка

  Не забуваю, що на мене дивляться не лише на екрані, тому зовнішній вигляд — це те, про що мушу пам’ятати завжди. Навіть у ліс не можу вийти у будь чому, бо хтось обов‘язково зустрінеться. Та найголовніше, як на мене, з якими думками ти йдеш по вулиці, якою посмішкою зустрічаєш незнайому людину, чи готовий допомогти.

  Життя — це море позитиву

  Я люблю бути на морі, вдихати свіже повітря, дивитися вдалечінь. І хочу, аби моє життя було схожим на таке собі безкрайнє море із гарними подіями, чудовими новинами, приємними людьми. Не завжди це вдається, бо оточують нас люди із різними думками, і своїм призначенням. Проте, якщо ти можеш хоча б на йоту покращити світ навколо — тобі це точно стане в нагоді. Бо так ти змінюєш на краще, насамперед, самого себе. І саме так я готовий змінюватися.

  панюта фото 2019

  Із задоволенням долучаємось до привітань прихильників!

  Читать также "Возвращение": 8 интересных фактов и причин смотреть 8-серийный фильм (ЭКСКЛЮЗИВ)

  Нагадаємо, учора святкувала свій день народження українська телеведуча Вікторія Батуї.

  Фото: прес-служба 

  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA