Олег Панюта святкує день народження: 10 життєвих принципів телеведучого

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Журналист

Ми долучаємося до привітань прихильників!

7 листопада ведучий інформаційно-аналітичного щотижневика "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою" на каналі "Україна" Олег Панюта святкує свій день народження.

До свого 49-річчя ведучий поділився із читачами ХОЧУ своїми життєвими принципами, які допомагають йому відчувати себе успішним та щасливим.

Рекомендуємо взяти до уваги наступні пункти від зірки українського ТБ.

Related video

Жодного дня без співу

Мені подобається співати, і не лиш у дУші. Спів допомагає налаштуватися на позитивний лад, вивільняє добрі емоції. Висновки вчених переконують, що від того чи іншого музичного твору залежить не лише настрій людини, а й її психологічний стан, та навіть фізичне здоров‘я. Тож, спокійна мелодія увечері, чи бадьоре наспівування вранці гарантують чудовий настрій!

Пішки  —   до гарного самопочуття

У лісі, полі, парку, на чистому повітрі. Це час, коли ти можеш подумати про день, що минув — що вдалося зробити, спланувати прийдешній день. Та й для здоров’я це дуже корисно, бо нині ми вкрай мало рухаємось. Дякую дружині, що не дає мені "розслаблятись".

Бути найкращим

І не обов‘язково при цьому бути першим. Багато хто вважає, що лідерство — це сенс усього життя. Для мене головне — зробити те, що я можу якомога краще. І бути при цьому впевненим, що ця робота допомагає людям у повсякденному житті долати труднощі та негаразди.

Родина  —  найважливіша частина твого життя

Знаєте, неважливо, з ким ти, важливо — хто поруч із тобою. Це твій Всесвіт, твої Альфа і Омега. Тут ти береш свої життєві сили, наповнюєш кожен день посмішками, настроєм, успіхами та планами. Щопотужніше твоє джерело натхнення, тим міцніше та впевненіше ти стоїш на Землі.

{media_gallery_0}

Друзі  —  це твій скарб

І ставитись до них треба, як до чогось дуже цінного. Це не просто знайомі та близькі тобі по духу люди, це — частина тебе. Десь суперечлива, десь незвична, інколи взагалі іншої статі, але це теж — опора і натхнення твого життя.

Найкращий відпочинок  —  тиша

Принаймні, нині для мене. Хочеться інколи заховатися від гамірного середовища, тих, хто постійно кудись поспішає. Інколи і сам буваю таким, але комфорт відновлюю, слухаючи, як дзвенить повітря у суцільному спокої.

Гроші  —  не самоціль

Я згадую свої перші заробітки на початку 90-х, як ми з дружиною розподіляли невеличкий бюджет, при цьому відкладаючи гроші Антону на якісь дитячі забавки. Нині — інші цифри, але людині насправді треба небагато, і гроші — точно не головне. Так, вони дають уявну свободу, але разом з тим — і головний біль. Чи потрібен він тобі — кожен вирішує сам.

Неможливо встигнути все

Сьогодні такий стрімкий світ навколо, що навіть я, який звик до життя у постійному інформаційному вирі, інколи відчуваю себе, як персонаж Аліси у книзі Льюїса Керрола, коли, аби кудись потрапити, треба бігти удвічі швидше. Але час і досвід показують, що неможливо осягнути все, тому варто все-таки зосередитися на найважливішому для тебе тут, сьогодні, в цей момент, у цьому житті.

Твій вигляд  —  твоя візитівка

Не забуваю, що на мене дивляться не лише на екрані, тому зовнішній вигляд — це те, про що мушу пам’ятати завжди. Навіть у ліс не можу вийти у будь чому, бо хтось обов‘язково зустрінеться. Та найголовніше, як на мене, з якими думками ти йдеш по вулиці, якою посмішкою зустрічаєш незнайому людину, чи готовий допомогти.

Життя  —  це море позитиву

Я люблю бути на морі, вдихати свіже повітря, дивитися вдалечінь. І хочу, аби моє життя було схожим на таке собі безкрайнє море із гарними подіями, чудовими новинами, приємними людьми. Не завжди це вдається, бо оточують нас люди із різними думками, і своїм призначенням. Проте, якщо ти можеш хоча б на йоту покращити світ навколо — тобі це точно стане в нагоді. Бо так ти змінюєш на краще, насамперед, самого себе. І саме так я готовий змінюватися.

Із задоволенням долучаємось до привітань прихильників!

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Нагадаємо, учора святкувала свій день народження українська телеведуча Вікторія Батуї .

Фото: прес-служба