У Аллы Мазур рак: телеведущей 1+1 диагностировали онкологию

У Аллы Мазур рак: телеведущей 1+1 диагностировали онкологию

Известная телеведущая Алла Мазур призналась, что у нее рак. Ведущая ТСН об этом написала на своей странице в Фейсбуке.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Плохие новости читать не хочется. Поверьте, писать об этом — еще больнее. Популярная ведущая и лицо канала 1+1 Алла Мазур написала длинный пост-исповедь, признавшись поклонникам в страшном — у нее диагностировали рак. 

К сожалению, это не очередная выдумка с громким названием, а правда. 

 
Алла МазурВедущая ТСН

Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося. 

Бо надто великий виклик.

Я теж піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них - відкрито і спокійно. І з рівня трагедії - переводити на рівень проблеми. Яку - можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим - в багатьох випадках. Головне - виявити вчасно.

Тому - вирішила розказати вам. У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я - починаю боротися.

Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань.

І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку - особливо після 45-ти - проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це - невідкладно.

Ставитись до себе уважно.

Знаходити час - і перевірятись. Бажано - кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають.

Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя.

І вірю, що наступний пост на цю тему - нехай і через певний час - буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше.

Якщо у вас з"явиться бажання допомогти - прошу підтримати маленьких підопічних фонду Таблеточки. Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги.

Не будем многословны. Просто пожелаем телеведущей сил, терпения и скорейшего выздоровления. 

мазур рак

Напомним, что Анастасии Заворотнюк, которой ранее ставили неутешительный диагноз, уже легче.

Также не пропустите: эксклюзивное интервью с Любовью Успенской

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости