"Це альбом зрілого чоловіка": Pianoбой презентує новинку ХІСТОРІ

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

А ви вже оцінили новинку від українського музиканта?

У житті відомого українського музиканта Дмитра Шурова  — відома подія. Він випустив новий альбом ХІСТОРІ: дуже мелодійний, але разом з тим потужний піано-рок, з яким Дмитро Шуров перейшов на наступний рівень у своїй творчості. Із задоволенням ділимося подробицями новинки!

Дмитро Шуров, він же Pianoбой, у ці дні в центрі уваги у зв'язку із новинкою. ХІСТОРІ — історія злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історія кохання, яке не буває без болю. Водночас епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-рола та музикой майбутнього. Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки утрішньої роси й навіть хор фенів. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти о головних почуттях людини, що міцно пов'язані із духом часу. Сучасна класика.

Критики відмічають, що ХІСТОРІ — найтепліший та найлюдяніший з чоритьох альбомів Піанобоя, написаний світлим Шуровим. Ця робота обволікає слухача, кличе за собою у світ тонких емоцій, у світ гармонії із світом, віри у себе та своїх близьких, життєствердження та краси — всього того, чого так не вистачає простій людині у сучасному суспільстві. Однак разом з тим музика Шурова має стрижень та потужний драйв, вона зрозуміла як романтичним жінкам, так й суворим чоловікам.

Related video

Ось що говорить сам Дмитро Шуров про результати своєї праці:

Дмитро Шуровмузикант

Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене у чомусь сильнішим, та наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіта, ми, тем не менше, носимо в собі потужні емоциії та божевільну жагу до життя. Цим зарядом я хотів поділитись іх слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут. Я пишаюсь цією роботою та вважаю, що команді Pianoбой, за допомоги більш ста людей, що долучились до платівки, вдалось створити особливий, унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики. Та серцях людей”.

Над альбомом працювали:

  • Слова та музика, вокал та рояль — Дмитро Шуров

  • Барабани — Гріша Олійник

  • Бас — Коля Кістеньов

  • Бек-вокал — Ольга Шурова

  • Саундпродюсери — Міша Бусін та Д.Ш.

  • Аранжування оркестру — Д.Ш.

  • Запис — Олександр Садовець та Юрій Смаліус

  • Зведення — Роман Непомящий

Пропонуємо оцінити новинку від  Pianoбой ХІСТОРІ!

Також зазначимо, що навесні починається тур "ХІСТОРІ" на підтримку альбому, а 8 березня Pianoбой збирає гігантську вечірку для всіх своїх з нагоди виходу нового альбому — концерт з симфонічним оркестром у київському "Палаці Спорту". Це буде не тільки потужна музикна подія, але й найромантичніший вечір для тих, хто кохає — себе, близьких та всесвіт.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Нагадаємо, що Дмитрий Шуров записав саундтрек до серіалу "Папік ".

Фото: Інстаграм, прес-служба