Свято наближається: PIANOБОЙ презентував атмосферний кліп "Якщо хочеш Новий рік" (ВІДЕО)

Свято наближається: PIANOБОЙ презентував атмосферний кліп "Якщо хочеш Новий рік" (ВІДЕО)

Вже незабаром відбудеться одне з найочікуваніших свят — Новий рік. Ми вже зробили добірку ідей для подарунків, а також як прикрасити дім та ялинку. Тепер пропонуємо підвищити рівень новорічного настрою та подивитись нову відеороботу від PIANOБОЙ!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Related video

Новий рік — це як тімбілдінг для корпорацій, тільки в ньому беруть участь твої родичі та друзі. Всі кудись біжать, пруть якісь сумки, скуповують презенти та ікру, стоять в чергах за шампанським, паралельно намагаючись вирішувати справи по роботі. 

Як будь-який тімбілдінг, цей марафон має своє плюси та мінуси. Мінус в тому, що ви неминуче потрапляєте в неприємності та факапи, тому ще це гра на швидкість та нерви на межі. Під поїзд наших емоційних зривів потрапляють найдорожчі. Але плюс в тому, що новорічні свята дають нам трошки часу на те, щоб видихнути та зрозуміти — у перегонах за успіхом та перемогами ми втрачаємо своїх близьких людей. Тому найсолодкі обійми та найдушевні розмови бувають після напорозумінь та сварок, в яких ви врешті решт почули один одного.

 

Автор прем’єрної пісні "Якщо хочеш Новий рік" Дмитро Шуров вважає:

Секрет щастя в тому, щоб поєднувати чорні та білі клавіші вашого життя в гармонійну мелодію одному вам зрозумілим чином. А пісню можна прикладати до душевних ран! Бажаю всім бути почутими, та бути в ресурсі для вирішення конфліктів, які є невід’ємною частиною буття.  Бо ми всі — однієї крові.

Дмитро, доречі, з’явився у кліпі в образі Санти, який прийшов до родини, яка почала сваритись.

Дивитись повне відео "Якщо хочеш Новий рік":

Раніше ми писали, про що мріє на Новий рік ведуча проекту "Ревізор Х" Юлія Панкова.

Фото: Інстаграм та прес-служба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости