Mountain Breeze презентували романтичну пісню з особистою історією: прем'єра Why Don't We

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Фриланс-редактор

Доки наші читачі смакували новинку від учасниці Нацвідбору GARNA , з’явилися новини від гурту Mountain Breeze, які пробували свої сили на Нацвідборі кількома роками раніше.

Новий рік починається з прем’єр. Український гурт Mountain Breeze  випустив нову англомовну пісню Why don’t we. Це друга прем’єра за часів сольної діяльності артистів. Пісня створена самостійно в студії учасників бенду!

Фронтмен Mountain Breeze Олександр Біляк ділиться враженнями щодо нового треку:

Related video
Why Don't We Mountain Breeze

Ця пісня — особлива. Вона наснилася мені! Я пам'ятаю як зараз... Уві сні я йшов по коридорах якоїсь виставкової будівлі, і раптом у мене почала крутитися мелодія приспіву пісні. Я почав шукати диктофон, щоб записати її, мене намагалися відволікти, але я всім говорив: "Почекайте, я повинен записати дещо!". Я різко прокинувся, проте мелодія продовжила звучати в моїй голові. Це було рано вранці, я прокинувся, взяв гітару і пішов на кухню та тихенько записав її на диктофон.

А Ілля Біляк зазначає наступне:

Why Don't We Mountain Breeze

Дуже подобається ця пісня своєю атмосферою. Вона така легка, відразу хочеться згадати найсвітліші моменти зі свого життя. Вона чимось нагадує мені нашу іншу пісню I see you. Напевно, своєю щирістю і легкістю.

Для музикантів ця пісня – бажання зберегти те, що так важливо вашому серцю,  але ... не завжди виходить це зробити.

Навіть рядки приспіву це підтверджують:

"Why don’t we
Keep it up 
Keep it up
Like this forever
Like this forever"

Переклад: "Чому ми не можемо
підтримувати це
підтримувати це
Так, як воно є зараз, вічно
Як зараз вічно."

Why Don't We Mountain Breeze

Неможливо не звернути увагу на інші рядки нової пісні, які навіюють роздуми про юність, її невинність та почуття, що можуть зникнути, але залишитись в пам’яті, як "…вогонь, який міг би тебе зігріти; полум'я, яке горить так, як ніби ніколи не згасне".

Учасники бенду Олександр, Ілля та Михайло мають в планах зробити цю пісню частиною наступного альбому від Mountain Breeze. В 2020 році гурт планує багато працювати та виступати, адже шалено  скучив за тим, щоб ділитися своєю музикою зі світом. І перший крок вже зроблено: реліз пісні Why Don’t We, тим самим повертаючись після затишшя. Наостанок артисти дають обіцянку перед самими собою та фанатами-breezers:

Why Don't We Mountain Breeze

Ми вже подорослішали, і музика відповідно у нас змінюється! Тому не просто плануємо щось, а ставимо ціль випустити велику кількість всього нового в цьому році. Віримо, що він змінить багато речей!

Зустрічайте новинку!

Також зараз у всіх на устах новий кліп від Олександра Порядинського .

Фото: прес-служба