DZIDZIO признался в чувствах столице: премьера клипа "Я люблю тебе, Київ" (ВИДЕО)

Новости шоу-бизнеса
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Журналист

День премьер на HOCHU.ua продолжается. Встречайте премьеру от DZIDZIO — "Я люблю тебе, Київ"!

После новинок от Филиппа Киркорова , страстной Насти Каменских , лирического Стаса Шуринса делимся с вами музыкальными новостями от DZIDZIO.

Артист наконец признался в своих чувствах. В своем Instargam  он оставил признание и историю о том, как он влюбился. И только в конце истории DZIDZIO объясняет, с кем было так трудно столько лет выстраивать отношения.

Related video
DZIDZIO

DZIDZIO

артист

Я хочу признатись. Ми вперше зустрілись з тобою, коли я разом зі студентським хором на сцені Національного Палацу "Україна" співав пісню "Бодай ся когут знудив". Емоції настільки переливались, що я вирішив піти широким кроком навпроти в ресторан. Зайшов, відкрив меню, закрив меню і вийшов. Я перестрашенний ніяк не міг зрозуміти, як так люди можуть дорого платити за їжу! Тому вирішив не починати стосунки, бо не можу оплатити навіть обід. Я старався тобі сподобатись, вчився, дивився на людей, які були безумно закохані в тебе, бо з тобою вони мали можливість реалізувати СВОЇ МРІЇ. Чесно, все, що я не робив, усі мої старання були до одного місця, з твого боку до мене не було жодної уваги. Тому в один момент я тебе зненавидів. Стиснув сильно зуби і пообіцяв собі, я тебе завоюю! Рік часу, кожної п’ятниці і кожної неділі я жив в поїзді, не міг знайти собі місця, мене тягнуло додому і до тебе одночасно. Я робив неможливе: сальто, шпагат, в повітрі перезувався... І ти знаєш, я помітив, що тобі це дуже сподобалось. Я нарешті зрозумів, що Ти хочеш. Ти хочеш відкрити мої НАДМОЖЛИВОСТІ! Дякую Тобі за це! І тільки зараз, після 7 років я чесно можу признатись: ТАК, Я люблю тебе, Київ, місто моє, Люблю тебе щиро за те, що ти є, Ти для мене - найкраще місто щасливих мрій, Ну і як тебе не любити, Києве мій! В подарунок написав Тобі пісню".

Съемки видео проходили в центре Киева, в известных исторических местах, которые любят и знают киевляне и гости столицы, и которые являются памятниками архитектуры местного и национального значения: Подол, Андреевский спуск, станция метро "Университет", улица Крещатик и Майдан Независимости.

DZIDZIO Я люблю тебя, Киев
DZIDZIO Я люблю тебя, Киев
DZIDZIO Я люблю тебя, Киев

С удовольствием предлагаем вам оценить новинку! Встречайте премьеру песни и клипа DZIDZIO "Я люблю тебе, Київ"!

Также забирайте в закладки романтический плейлист ко Дню Валентина .

Фото: пресс-служба