Плюси та мінуси нарощених вій: досвід ведучої ICTV Інни Шевченко (ЕКСКЛЮЗИВ)

Звездная красота
Ирина Майстренко

Ирина Майстренко

Журналист

Бути чи не бути — нарощувати чи не нарощувати вії? Більшість з нас ставила собі це запитання (адже зараз ви читаєте це речення;)). Хтось категорично проти такого beauty-рішення, а для когось це справжнісіньке "вау" і економія часу на мейкапі.  Все про нарощені вії уже в нашому матеріалі.

Ведуча "Фактів" на ICTV Інна Шевченко поділитися власним досвідом, адже проносила фейкові вії два роки. Все найцікавіше і заради вашої користі — у флеш-інтерв’ю.

инна шевченко фото
Related video
  • Які плюси нарощених вій?

  1. Дуже зручно можна не фарбувати очі взагалі. Прокинулась і одразу красива.

  2. Економія на туші та підводці.

  3. Більш ефектнийрезультат, ніж від косметики.

  4. Можна купатися в басейні чи на морі, абсолютно не хвилюючись, що фарба потече.

минусы нарощенных ресниц
pixabay.com
  • Які мінуси нарощених вій?

1 . Дуже довго триває процедура нарощування і подальші корекції — 2,5-3 години. Ті, хто роблять швидше, частіше за всепросто спрощують собі роботу нарощують не на кожну рідну вію по одній штучній (якщо це класика), а через одну-дві по кілька штук. Це завдає шкоди власним віям —  створює велике навантаження, від чого вони ламаються.

2. Клей для вій часто викликає алергію. Під час процедури нарощування і після у мене постійно пекли очі —  було відчуття піску. Також я не могла приймати душ стоячи, так щоб вода стікала по обличчю, тому що очі миттєво починало щипати. А ще у мене постійно свербіли, набрякали і червонілиповіки.

3. Після тижня-двох нарощені вії починають відпадати. Іноді навіть шматками, а це не зовсім естетично.

4. Свої вії поступово стають рідшими, коротшими і тоншими. А деякі у мене взагалі почали постійно відламуватися і з’являлись буквально лисі місця. Це й стало основною причиною того, що я вирішили зняти нарощені вії.

  • Як доглядали за нарощеними віями?

Зайвий раз не терла їх і не користувалася масляними засобами для зняття мейкапу. Завжди знімала тіні міцелярною водою.

  • Як довго відновлювалися вії і що допомогли прискорити цей процес?

Після того, як зняла фейк, свої вії відновлювались дуже довго! Спершу думала, що ті "пробіли" не заростуть. Але зараз — через 2 роки — все відросло, як і було. Але на це пішло аж 2 роки! Одразу, як зняла вії, язробила ламінування — так мої вії виглядали більш виразно. А взагалі ламінування, на мою думку, також псує вії, бо це фактично завивка за допомогою хімії. Відновити вії мені допомогла касторова олія. Я перепробувала багато різних новітніх засобів, але все ж касторка виявилася найдієвішою. Єдина умова — втирати олію у вії треба щовечора не менше місяця.

нарастить ресницы
  • А чи можна взагалі нарощування вій ведучим новин?

Дуже великі вії дають тіні на обличчі, тому ведучим треба знати міру. А середні навіть вітаються, адже можна менше фарбувати очі. Нарощені вії дуже добре відкривають погляд тим, у кого є проблема з опущеними повіками. Єдиний момент — під час гриму візажисту треба бути більш обережним з пензликами, легенько терти по нарощеним віям.

  • І фінальний акорд чи є у вашому арсеналі лайфхаки в макіяжі очей?

Якщо вії припудрити перед нанесенням туші, вони виглядатимуть більш об’ємними і довшими.

инна шевченко фото

Візьміть інформацію до уваги, плануючи нарощення вій. Також вам буде цікаво: Переваги і недоліки магнітний вій .

Фотограф: Дмитро Денисов

Ілюстрації: pixabay.com