"Хто зверху" 7 сезон: 13 выпуск от 24.05.2018 смотреть онлайн ВИДЕО

Хто зверху 7
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Сегодня, в четверг 24 мая, смотрите онлайн развлекательную передачу "Хто зверху?" 7 сезон 13 выпуск от 24.05.2018 бесплатно на сайте hochu.ua. В тринадцатом выпуске "Кто сверху" 7 сезон участники повеселятся от души. Еще бы! Ведь теперь развлекательное шоу будет выходить два раза в неделю, в четверг и пятницу! Ну а какие сюрпризы подготовили веселые знаменитости в этот раз, смотрите в программе "Хто зверху?" новый выпуск в хорошем качестве на этой странице!

"Кто сверху?" 7 сезон 2018 — это юмористическое шоу, которое снято по формату "Battle of the Sexes" телекомпании "Talpa". В нем соревнуются две звездные команды противоположного пола. Им предстоит принять участие в забавных конкурсах, чтобы выиграть солидный денежный приз. Напомним, что все средства, выигранные в конкурсах, передаются на благотворительность.

Команды звезд в 7 сезоне проекта Нового канала "Хто зверху?" возглавляют украинский комик и ведущий Сергей Притула , и звезда "Орла и Решки", веселая и обаятельная Леся Никитюк . Эти двое отлично дополняют шутки друг друга и не позволяют скучать никому вокру.

Related video

Напомним, в 12 выпуске "Кто сверху" 7 сезон от 17 мая   играли Тамерлан, Григорий Решетник,   Владимир Остапчук,  Соня ПлакидюкАлена Омаргалиева  и Надежда Мейхер.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

И тут мы узнали такоооое! Оказывается, Сергей Притула когда-то мечтал стать священником:

Мій дідусь свого часу доклав багато зусиль та часу до того, щоб зберегти Призамкову Вознесенську церкву в селі Вишнивець на Тернопільщині. Він домовився з верхами, щоб вони не руйнували той храм 1530 року. Коли я був маленький, то завжди приходив у цю церкву зі своєю родиною. І мій дідусь завжди допомагав місцевому священику, він практично виконував дияконські обов’язки. Дивлячись на його приклад, я в дитинстві мріяв бути священиком.

Интересно, чем же сегодня удивят нас украинские селебритис? Не пропустите!

Випуск 13. Раунд 1. Збери літери. Яка команда швидша. "Хто зверху?" Сьомий сезон

Хто більше складе слів за 90 секунд, чоловіки чи жінки? Всі слова — з чотирьох букв, у кожного учасника в арсеналі по дві букви. Грають Женя Галич, Олег Верняєв, Діма Коляденко, Кароліна Ашіон, Юлія Джима, Наталя Могилевська.

Випуск 13. Раунд 2. По губах. "Хто зверху?" Сьомий сезон

На вухах навушники, в яких кричить музика. В таких умовах потрібно прочитати по губах якомога більше слів, які вимовляє капітан. Часу —90 секунд.

Випуск 13. Раунд 3. Кнопка! "Хто зверху?" Сьомий сезон

Команди слухають музику. Та, яка швидше вгадає, отримує бал. Хто набере більше очок? Грають Женя Галич, Олег Верняєв, Діма Коляденко, Кароліна Ашіон, Юлія Джима, Наталя Могилевська.

Випуск 13. Раунд 4. Хто я? Діма Коляденко і Наталя Могилевська. "Хто зверху?" Сьомий сезон

Якого персонажа команди вгадають швидше — королеву Єлизавету від Діми Коляденка чи Дарта Вейдера від Наталі Могилевської?

Випуск 13. Раунд 5. Обмін ролями? "Хто зверху?" Сьомий сезон

Завдання для чоловічої команди — показати, за допомогою чого відповідно до етикету потрібно їсти м'ясо, курку, спагетті, рибу, слимаків.

Випуск 13. Раунд 6. Чиє це? "Хто зверху?" Сьомий сезон

Завдання для чоловічої команди — вгадати, під які фільми плачуть суперниці. Для жіночої — визначити, де у суперників був перший в житті секс.

Випуск 13. Раунд 7. Скляна дошка. Юлія Джима і Олег Верняєв. "Хто зверху?" Сьомий сезон

Відповідати на запитання і намагатися втриматися на скляній дошці, що нахиляється все більше! Хто краще виконає завдання: Юлія Джима чи Олег Верняєв.

Випуск 13. Фінал. Зв`язані і голодні! "Хто зверху?" Сьомий сезон

Суперники стрибають у мішках. Спочатку по одному, потім по двоє, по троє і, нарешті, всі.

Все выпуски проекта "Хто зверху?" 7 сезон смотрите у нас.