"Хто зверху?" 8 сезон: 6 выпуск от 04.10.2018 смотреть онлайн ВИДЕО

"Хто зверху?" 8 сезон: 6 выпуск от 04.10.2018 смотреть онлайн ВИДЕО

Сегодня, в четверг, смотрите онлайн развлекательную программу "Хто зверху?" 8 сезон 6 выпуск от 04.10.2018 бесплатно на сайте hochu.ua. В 6 выпуске "Кто сверху" 8 сезон зрители увидят новые горячие конкурсы и испытания. Какие сюрпризы подготовили звезды украинского шоу-бизнеса в этот раз, смотрите в программе "Хто зверху?" выпуск за 04.10.18 в хорошем качестве на этой странице!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Кто сверху?" 8 сезон 2018 — это юмористическое шоу, которое снято по формату "Battle of the Sexes" телекомпании "Talpa". В нем соревнуются две звездные команды противоположного пола. Им предстоит принять участие в забавных конкурсах, чтобы выиграть солидный денежный приз. Напомним, что все средства, выигранные в конкурсах, передаются на благотворительность.

Команды звезд в 8 сезоне проекта "Хто зверху?" возглавляют украинский комик и ведущий Сергей Притула, и звезда "Орла и Решки", а теперь еще и "Танцев со звездами" 2018, веселая и обаятельная Леся Никитюк.

Хто зверху 8 сезон

Напомним, в 5 выпуске шоу "Хто зверху?" от 27.09.2018 нас развлекали суперские гости. "Мужики": Егор Крутоголов, Женя Галич, Сергей Конюшок, и "дівчата": Монро, Олеся Жураковсая, Юлия Левченко.

хто зверху? 8 сезон

Смотрите сегодня 6 выпуск шоу "Хто зверху?" от 04.10.2018 на сайте ХОЧУ.

Випуск 6. Backstage. Чого бояться учасники на майданчику? "Хто зверху?" Сезон 8

Гравці чоловічої та жіночої команд розповіли, які конкурси в Хто зверху? змушують їх нервувати. Грають Костя Боровський, Євген Клопотенко, Олександр Скічко, Алла Костромічова, Соня Плакидюк, Оля Цибульська. 

Випуск 6. Раунд 1. Руки-ноги. Яка команда швидша. "Хто зверху?" Сезон 8

Хто більше складе слів за 90 секунд, чоловіки чи жінки? Слова потрібно складати з літер, що написані на спеціальних лапах, які надягають на руки і ноги. У кожного учасника в арсеналі по чотири літери.

Випуск 6. Раунд 2. По губах. "Хто зверху?" Сезон 8

На вухах навушники, в яких кричить музика. В таких умовах потрібно прочитати по губах якомога більше слів, які вимовляє капітан. Часу - 90 секунд.

Випуск 6. Раунд 3. П`ять слів? "Хто зверху?" Сезон 8

На екрані - п'ять закритих слів, це рядок з пісні. Команди відкривають по одному і намагаються вгадати композицію. Чим менше слів відкривають, тим більше балів заробляють.

Випуск 6. Раунд 5. Обмін ролями. "Хто зверху?" Сезон 8

Завдання для чоловічої команди - на око відрізати 400 грамів сиру, 600 грамів ковбаси та 800 грамів сосисок. Для жіночої - відкрити пляшку вина, консервну банку зі згущеним молоком та банку помідорів.

Випуск 6. Раунд 6. Про кого це? "Хто зверху?" Сезон 8

Завдання для чоловічої команди - вгадати, кого з суперниць викрали у Туреччині, а кого лікували праскою. Для жіночої - визначити, хто із суперників здавав пляшки, а хто облизував залізо на морозі.

Випуск 6. Раунд 7. Скляна дошка. Алла Костромічова та Євген Клопотенко. "Хто зверху?" Сезон 8

Відповідати на запитання і намагатися втриматися на скляній дошці, що нахиляється все більше! 

Випуск 6. Фінал. Хто першим втече з божевільні? "Хто зверху?" Сезон 8

Учасники обох команд одягнуті у гамівні сорочки. Чоловіки та жінки повинні звільнитися без допомоги рук. Виграє так команда, яка звільниться першою. 

Все выпуски проекта "Хто зверху?" 7 сезон смотрите у нас. 

Источник фото: официальная страница "Хто зверху?" в Фб

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости