Новим героєм шоу "Маскарад" став таємничий Арлекін

Маскарад
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

Незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра другого сезону найзагадковішого шоу країни під назвою " Маскарад ", в якому зірки спорту, шоу-бізнесу, кіно і телебачення продемонструють неочікувані, приховані таланти. На глядачів чекає яскраве дійство, де зірки на сцені продемонструють постановки із акробатикою, танцями, вокалом, боєм на шаблях та інші.

Нещодавно телеканал 1+1 запустив медійний квест, в рамках якого глядачі будуть знайомитись із героями нового сезону "Маскараду". Фантастичні персонажі будуть з'являтись в ефірі 1+1, на сторінках українських видань, в соц. мережах телеканалута у інших місцях.

Першим героєм шоу став Папуга з Ріо, якого презентували у ефірі інфотенмент шоу "Твій день". Яскравий, фантастичний персонаж, крила якого усипані більш ніж 2000 пір’ям, у прямому ефірі шоу разом з телеведучими зробив пародію на найсмішніши відеоролики з папугами з усього світу.

Related video

Сьогодні завдяки інтригуючомупромо-ролику глядачі познайомились з другим фантастичним героєм шоу. Ним став таємничий Арлекін. Хто буде наступним персонажем, який візьме участь у шоу, стане відомо вже завтра на ексклюзивному прес-показі.
 


 
Головною деталлю карнавального образу Арлекіна став зліпок з обличчя Джокера. Голова персонажа прикрашена  дзвіночками. Його костюм складається з комбінезона, зшитого з різнокольорових клаптиків дорогих тканин червоного, чорного і золотого кольору. Окрасою образу став червоний оксамитовий піджак з блискучими камінцями.

арлекин маскарад

Хто криється за казковими образами героїв, глядачі та зіркові судді зможуть вгадати під час ефіру шоу "Маскарад".
 
За перемогу у шоу та право першими сказати свої здогадки, хто ж перебуває у фантастичному образі, будуть змагатися дві зіркові команди. До складу першої трійки увішлителеведуча та суддя Ліги Сміху Маша Ефросиніна , фронтвумен гурту TheHardkiss Юлія Саніна , а капітаном команди став гуморист та актор Юрій Ткач. Другу команду очолив гуморист Ігор Ласточкін. Допомагати йому у шоу будуть легенда української музичної індустрії Ірина Білик та співак Дантес. До того ж, зірок чекає "ліпсінкбатл", який вирішить, хто з команд отримає право першими озвучити свої гіпотези, які артисти, актори або спортсмени ховаються за казковими образами. Переможця "ліпсінкбатла" визначатимуть глядачі у залі за допомогою спеціального додатку у смартфоні. 
 
Нагадаємо, "Маскарад" — це адаптація румунського формату "Mysteries in the spotlight". Ведучим другого сезону шоу "Маскарад" став Тімур Мірошниченко.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Дивіться шоу "Маскарад" на телеканалі 1+1 вже скоро.

Фото: 1+1